Haberler

Colins Yazlık Kadın Ürünleri

colins.com.tr adresi; giyime dair ihtiyacınız olan her şeyi karşılamaya aday. Kadın ve erkekler için sunulmuş;

  • Jean
  • Tşört
  • Gömlek
  • İç giyim
  • Pantolon
  • Kazak
  • Atkı, bere
  • Aksesuar

Birçok ürün çeşidini bir arada bulabileceğiniz, geniş ürün yelpazesi ile karşınızda. Giyiminizin kalitesi sayesinde, hayatta duruşunuzu belirlemede öncü olmasının yanı sıra; belirli limitlere varması durumunda indirim ile de cebinizi düşünüyor. colins.com.tr ziyaret ettiniz mi?

Relaxed Fit Shirt Neck Kadın Kısa Kol Gömlek

colins.com.tr sizin hem rahat hem ferah bir giyime sahip olmanızı dilerken, aynı zamanda da şık görünmenize taraftar. Bayanlar için tasarlanmış bu hoş ürün ile özellikle yaz aylarında rahat edeceksiniz.

Relaxed fit shirt neck kadın kısa kol gömlek, pamuk ve viskoz madde olarak, 2 ayrı kumaş malzemesinden üretilmiştir. Normal kesim olduğu için, fit kesimlere göre daha rahat ve geniş bir duruşa sahiptir. Dokuma ürün grubuna girer. Siyah ve beyazın muhteşem uyumunu içeren, kalın ve ince dik çizgilere sahip yapıdadır. Ön göğüs kısmında, bir adet cep ve kol kısmında ürün ince çizgilerini içeren bantlar bulunur.

Regular Fit Yazı Detaylı Beyaz Kadın Uzun Kol Gömlek

colins.com.tr yazlık kadın ürün grubu ile karşınızda. Kadınlar için tasarlanmış, hoş bir gömlek duruşuna sahiptir.

Regular fit yazı detaylı beyaz kadın uzun kol gömlek, %100 viskoz yapıya sahiptir. Ürün; normal kesim ve beyaz renkte olup, her türlü kombininiz ile mükemmel uyum içerir. Ön kısmında; siyah yazı detayları ve gümüş düğmelere sahiptir. İnce detayları ise ürüne, hoş bir görünüm katar.

760 Diana Yüksek Bel Dar Paça Süper Slim Fit Siyah Kadın Jean Pantolon

colins.com.tr, siyah yüksek bel pantolonu ile siz değerli kadın müşterilerine, rahatlık sunuyor.

760 Diana Yüksek Bel Dar Paça Süper Slim Fit Siyah Kadın Jean Pantolon; pamuk ağırlıklı kumaş yapısına sahiptir. Bunun yanı sıra polyester, viskoz ve elastan kumaş malzemelerini de içerir. Dar kesim ve dar paça, 760 Diana kalıp ve yüksek bel özelliğinde bulunan; siyah renk denim pantolon grubundadır.

Relaxed Fit Erkek Beyaz Çift Cepli Uzun Kollu Gömlek

colins.com.tr adresinin sunduğu hoş bir gömlek biçimidir.

Relaxed Fit Erkek Beyaz Çift Cepli Uzun Kollu Gömlek, gömlek olarak kullanılabileceği gibi şık ve hoş bir ceket yerine de kullanılacak bir duruşa sahiptir. Kalın yapıdadır ve ürün malzemesi ağırlıklı olarak poliester yapıdadır. Bunun dışında ise pamuk, akrilik ve viskon kumaşlarda, ürün imalatında kullanılmıştır. Normal kesim yapısında olup, dokuma ürün grubuna girer. Ön üst kısımda, 2 adet geniş cepleri bulunur. Düğmeli bir model olup, gömlek düğmeleri, cep ve kol düğmeleri renkli görünümdedir. Bu sayede beyaz ile hem sade hem şık bir görünüm kazanır.

Regular Fit Kadın Bej Çift Cepli Ekose Desenli Uzun Kollu Gömlek Ceket

colins.com.tr, hem şıklık hem rahatlık sunan modelleri ile karşınızda.

Regular Fit Kadın Bej Çift Cepli Ekose Desenli Uzun Kollu Gömlek Ceket, %100 pamuk kumaşı ile terleme yapmaz böylece ise hava alır özelliktedir. Normal kesime sahip oluşu ile de sizi bunaltmaz. Ürün ön kısmında, 2 adet büyük cep detayı bulunur.

Yazın gelmesi ile birlikte kıyafetlerinizi güncelliyorsunuz. Öyleyse eskilerini elden çıkarıp yenileme zamanı; colins.com.tr – Colins Yazlık Kadın Ürünleri ile dolabınıza da yaz gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir