Haberler

D&R’daki Fakir Marka Ürünler

D&R kitap satışlarıyla bilinen online mağaza, bugün pek çok kategoride ürünü müşterilerine ulaştırıyor. Teknolojik ürünlerden elektronik ev aletlerine, anne bebek ürünlerine kadar yüzlerce ürüne tek tıkla ulaşmanızı sağlar. Fakir gibi ünlü markaların ürünlerini D&R garantisiyle kolayca alabilirsiniz.

Fakir Veyron Turbo XL Premium Rose 750 W Toz Torbasız Süpürge

Fakir Veyron Turbo XL Premium Rose 750 W Toz Torbasız Süpürge her evin en temel ihtiyacı. Yüksek emiş gücü ve toz sızdırmayan haznesiyle eviniz tertemiz olur. Şık bir tasarıma sahip süpürge ergonomik yapısıyla rahat kullanım sağlar. Enerji tasarrufu özelliği bulunan süpürge oldukça düşük ses çıkarır. Etkili bir temizlikle hijyenik bir yaşam ortamı yaratmanızı sağlar.

Fakir Chaimood 1800 W Cam Demlikli Çay Makinesi Violet

Fakir Chaimood 1800 W Cam Demlikli Çay Makinesi Violet ile uzun süreli çay keyfi yapabilirsiniz. Çünkü ürün sıcak tutma fonksiyonuna sahiptir. Paslanmaz çelik süzgeç, aşırı ısınmaya karşı koruma ve 2 litreye yakın kapasitesiyle arkadaş buluşmalarında çay servisini kolaylaştırır.

Fakir Vetacare 2400 W Buhar Kazanlı Ütü

Fakir Vetacare 2400 W Buhar Kazanlı Ütü hem çeyiz alışverişine hem de günlük kullanıma uygundur. Kırışıklıklar, ütünün yüksek buhar gücüyle saniyeler içinde kaybolur. Saatler süren ütü işkencesi Fakir ütüyle kısa sürede biter. 2 litre su alan tankı ütü bitene kadar dayanır. Uzun kablosuyla giysilerin her yerine zorlanmadan ütüyü sürmenizi sağlar. Kireç önleyici kartuşu bulunan ütü kendi kendisini temizleyerek kireç oluşumunu engeller.

Fakir Öğütücülü Kahve Makinesi

Fakir Öğütücülü Kahve Makinesi 12 kişilik kahve yapımı sağlar. Damlatmama ve sıcak tutma, yıkanabilir filtre özellikleriyle kahve keyfiniz daimî olur. Su seviyesi gösterme, otomatik kapanma, kahve kalınlığını ayarlama benzeri özellikleri istediğiniz kıvamda kahve yapmanıza imkan verir.

D&R online alışveriş sitesinde aradığınız her ürünü bulabilirsiniz. Fakir dahil çok sayıda markanın ürünlerini en uygun fiyatlarla https://www.dr.com.tr/ adresinden hemen alın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir