Haberler

Allesgo.com’dan Oto Yedek Parçaları

Online alışverişin en güvenli adreslerinden allesgo.com pek çok ürüne ulaşmanızı sağlar. Elektronik ürünlerden oto yedek parçalarına kadar çeşitli markaların en iyi kalitede ürünlerini alın.

Arka Fren Balata Ayar Sacı Sol Opel Corsa C Vectra B 00>09

Arka fren balata ayarı sacı sol Opel Corsa C Vectra fren sisteminin önemli parçalarıdır. Belirli aralıklarla bakımı yapılmayan parçanın değişimi şarttır. Aracınızı uygun modelde balata saçlarını ve diğer yedek parçasını çeşitli internet sayfalarından edilirsiniz. Opel Corsa için tasarlanan bu ürün fren sistemin ayar ve işlevselliğinde oldukça önemlidir. Parçanın araca tam uyumlu anlama için marka ve model numaralarını eşleştirebilirsiniz.

Turbo Hortumu PSA P207 P208 P508 P5008 06> KELEPCELI

Turbo hortumu PSA, daha çok basınç ve hava kullanarak motor verimliliğini artıran turbo motorlu araçların yedek parçasıdır. Hortumdaki sorunlar motoru dolayısıyla aracınızı etkiler. Bakımın ihmal edilmesi ya da başka sebeplerle zarar gördüğünde değiştirilmesi gerekir. Değişim için aracınızın marka ve modeline uyumlu olanları almalısınız. Ayrıca hortum, motorun tam performansla çalışmasını sağlar.

Amörtisör Takozu FIESTA V-FUSION 01-10

Amortisör takozu Fiesta v-Fusıon, arabanızın şasi numarasına bakılarak alınmalıdır. Aksi halde uyum olmayan yedek parçalar daha çok soruna sebep olur. Aracınızın önünden gelen gıcırtı ve seslerin kaynağı amortisör ila ilgilidir. Ayrıca çukurlarda tokurtu sesi, aracın esnemesiyle tıkırtı sesleri, direksiyon çevriminde gıcırtı problemleri ortaya çıkıyorsa amortisör takozunu değiştirmeniz gerekmektedir.

Albien Enjektör 4 Silindir

Albien enjektör 4 silindir, araç motorlarının çalışmasının sağlayan önemli bir parçadır. Kullanılan yakıt türüne göre enjektörler belirlenir. Eğer bu parça arızalı ise motora yakıt iletimi sağlanamaz. Enjektörde sorun olduğu aracın zor çalışması, geç hızlanma, yakıt kokusunun alınmaması gibi durumlarında anlaşılır. Bu durumda aracınızın yakıt sistemi ve modeline uygun yedek parça alımı yapmalısınız. Üstelik ürün piyasaya göre uygun fiyatlarda alabilirsiniz.

allesgo.com ile tüm araç modellerinin yedek parçalarına ulaşabilirsiniz. En ünlü markaların tasarımlarında ve ihtiyacınız olan her ürünü anında bulabilirsiniz. Otomobil yedek parçalarından mutfak ve ev dekor ürünlerine yüzlerce ürünü güvenle https://www.allesgo.com/ üzerinden hemen alın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir