Haberler

Desa ile İş Gezilerinde Şık Ol!

Desa seyahat araçlarında kıyafette pek çok alanda ürünleriyle öne çıkıyor.  50 yıllık tecrübesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarını tam karşılayan tasarımlar sunuyor. Günlük hayatta ve iş yaşamında gerek duyacağınız her şey tek tık uzağınızdadır.

Samsonite Magnum Eco

Samsonite Magnum Eco günü birlik ya da kısa süreli iş gezileri için uygundur. Güvenli, sağlam ve şık çanta geri dönüşüm malzemesinden üretilmiştir. Evraklarınızı, kıyafetlerinizi ve iş gerekli olan eşyaları rahatlıkla alır. Kabin boy olan valiz, geziniz sırasında ihtiyacınız olacak her şeyi yanınıza almanızı sağlar. Bölmeli iç kısmı, belgelerin hasar almasını engeller. Unutmayın valiz ve çantalarda iş hayatındaki imaj için önemlidir.

Spectrolite 3.0 – Laptop Çantası 14.1

Çalışma hayatında seyahatler her zaman gerekebilir. Bu durumlarda yanınıza alacağınız eşyalara dikkat etmeniz gerekir. Spectrolite 3.0 – Laptop Çantası 14.1 ofis için uygun alternatiflerdendir. Yeni koleksiyon parçası şık ve zarif görünüyor. Çantanın en büyük özelliği USB bağlantısı olmasıdır. Yan tarafta yer alan bölüme flaş takabilirsiniz. Belgelerin zarar görmemesi amacıyla iç kısım bölmeli tasarlanmıştır.

Samsonite Pro-Dlx 5 – 15,6″ Körüklü Laptop Çantası

İşle alakalı yolculuklarda kişisel bilgisayarlar olmadan olmaz. Samsonite Pro-Dlx 5 – 15,6″ Körüklü Laptop Çantası karşı tarafa iyi bir izlenim bırakmanızın ilk adımıdır. Bu çantayla istediğiniz her şeyi yanınızda taşırken ortaklarınıza da sağlam bir görüntü sunarsınız. Yeni koleksiyonun en beğenilen parçası olan ürün iş insanlarının ihtiyaçları için yeniden geliştirildi. İsimlik, çok sayıda iç bölme evrakları taşımanızı kolaylaştırıyor.

Samsonite Guardit Classy-Laptop Çantası 15.6″

Samsonite Guardit Classy-Laptop Çantası 15.6″ özellikle iş kadınları için tasarlanmıştır. Çantanın tümü yüzde yüz geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiştir. Hafifliği, feminen renk seçimleriyle çalışma hayatındaki kadınlara güç verir. Arkasında yer alan taşıma aparatı, valizin tutma yerine takılarak kolay taşıma sağlar.

Desa ürünleriyle hayatın her alanında yer edinir. Sizde iş gezilerinizde rahat etmek için https://www.desa.com.tr/ göz atın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir