Haberler

Casper Bilgisayarlar Ne Kadar?

Dünyada teknoloji alanında Türkiye’nin en önemli temsilcilerinden biri olan Casper kaliteli ürünlerini geniş hizmet ağırıyla birleştiriyor. Bilgisayarlarda geniş ürün gamı oyunculardan iş dünyasına kadar herkesin tercih edeceği seçenekleri bulmasını kolaylaştırıyor.

Casper Nirvana X700

Modern detayları ile öne çıkan Casper Nirvana X700 dizüstü iş bilgisayarı olarak tercih ediliyor. 180 derece açılan ekran yapısının sağlamış olduğu kullanım kolaylığı ile birlikte işlemcilerle grafik kartı tüm süreçleri başarıyla tamamlama imkanı sağlıyor. Kolay taşınabilir olması kullanıcılara konfor vaat ederken ağırlığı sadece 1.6 kg.

19.2 mm inceliğindeki laptop ile %100 mobilite mümkün. İş yaşamının ciddiyetine yakışan rengi özel baskı desenleri ile hem sadeliği hem de şıklığı bir arada sunuyor. İnce çerçeve yapısı sayesinde ekran alanı maksimum oranda kullanılıyor dolayısıyla odaklanmayı arttıran tasarım ile verimlilik geliştiriliyor.

Casper Nirvana M600

Güç ve performanstan ödün vermeyenlerin seçimi olan Casper Nirvana M600 gerek yüksek performansı gerek kompakt yapısı gerek esnekliği gerekse üretkenliği sayesinde benzersiz deneyim yaşatıyor. Small form factor yapısı sayesinde isterseniz dikey isterseniz yatay olarak kullanabilirsiniz.

80 mm soğutma fanı uzun süre yüksek performansla kullanımını sağlıyor ayrıca özel sistem fan sayesinde ısınmalara karşı dayanıklı. Ergonomik kullanımla birlikte hızlı veri aktarımı için tasarlanan ürün arka ve ön panelinde bulunan type c portları ve USB ile hem kolay erişim hem de hızlı veri aktarımı sağlıyor.

Casper Nirvana AIO A600 

Hem evde hem ofiste ihtiyaç duyulan teknolojik gereksinimleri barındıran Casper Nirvana AIO A600 üretkenliği arttırmak için özel tasarlandı. Bilgisayar modeli yüksek performans ile üst düzey donanımları bir arada sunuyor. Çerçevesiz ekrana sahip aynı zamanda %90 ekran gövde oranı mükemmel deneyim kazandırıyor.

Kablo toparlayıcı aparatı sayesinde çalışma alanında kablo kirliliğini ortadan kaldırıyor. Ekran teknolojisi sayesinde parlaklık ile birlikte geniş görüntüleme deneyimi benzersiz bir ekran kalitesi oluşturuyor. Ekran yüksekliği, eğme döndürme dereceleri kolaylıkla ayarlanabiliyor.

Casper bilgisayar ürünlerinde sizi bekleyen fırsatlarda sınır yok. Ergonomik aksesuarlarla tamamlanan modeller konfor sunarken aynı zamanda tüm ihtiyaçları karşılıyor. İsterseniz casper.com.tr adresinden ürünleri inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir