Citroen Sedan ID 2013 Model Araba Görüntüleri

Citroen 2013 yılında piyasaya süreceği Sedan model arabasının resimleri yayınlandı.

Şık görünüşü ve diğer modellere göre kullanım kolaylığı ve rahatlık olacağı belirtilen 2013 model Citroen‘in yeni modeli görüntüleri ortaya çıktı. Almanya’da Auto Motor und Sport dergisinde yayınlanan ilk resimler Citroen’i çok rahatsız etti. Bu resimlerin henüz yayınlanmaması gerektiği belirten yetkililer firmada çalışan bir kişinin bu resimleri basına sızdırmış olabileceğini belirtti.

Yıl içerisinde Citroen Sedan ID hakkında detaylı bilgiler verilecektir. Ama bu kadar erken bir sürede resimlerin paylaşılması araba hakkında kullanıcıların bilgi sahibi olması Citroen prestiji açısından iyi olmamıştır. Kendi içlerinde olan güvensizlik ve basına dağıtılan bu resimler Citroen’in yeni bir altyapı ile çalışanlarını değiştirmesine sebep olabilir.

Dilerseniz birazda citroen araçlarını tanıyalım. 2011 ve 2012 model citroen binek araç resimleri, teknik özellikleri, ücretleri ve ticari araçlar hakkında detaylı bilgiler aşağıdaki linklerde pdf olarak verilmiştir. Ayrıca aşağıdaki linklerden citroen satış bayilerine ve servis noktalarına ulaşabilirsiniz.

Citroen Binek Araçları ve Ücretleri

Citroen Satış ve Servis Noktaları

Citroen Ticari Araçlar ve Ücretleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.