ChevroletOtomobil Yorumları

Chevrolet Trax yorumları

Chevrolet Trax ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Yeni Chevrolet Trax 5 koltuklu küçük SUV modeli. Şehir kullanımına yönelik otantik tarzı ve donanımı ile mükemmel yolcu konforu ve esnek yük kapasitesi sunarken, aynı zamanda size mobil eğlence seçenekleri sunuyor.

Şehir için tasarlanan Trax, gerek hızlı otoyollarda gerekse dar sokaklarda güçlü sportif hatları ve geniş kaslı duruşu ile dikkat çekiyor. Usta işi karoser, eğimli ön cam, çekik ön farlar ve paslanmaz çelik alaşım jantlar kendinden emin ve otantik bir görünüm ortaya çıkarıyor. Papyon şeklindeki logonun ortaya yerleştirildiği çift bölmeli ızgara hayranlık etkisini artırıyor. Aracın içi ise sofistike ve çok yönlü bir yapıya sahip.

Maceranızı daha ileri boyuta taşımak için yüksek özelliklere sahip güç aktarma organlarını seçin. 1.4 litre turbo ve 1.6 litre benzinli motorlar arasında tercihinizi yapın. Her biri performans ile yakıt ekonomisini mükemmel biçimde dengeliyor. Manuel şanzımanlı modellerde Start/Stop teknolojisi standart olarak sunuluyor.

Sadece 4.25 metre uzunluğa sahip olan Chevrolet Trax, kalabalık şehirlerde ani manevra yapmayı ve park etmeyi kolaylaştırıyor. Aracın içinde siz ve yanınızda dört yolcu görüş açısını artıran yüksek koltukların keyfini çıkarabilirsiniz. Eşya taşımak için, 356 litrelik bagajı ve 8 farklı koltuk konfigürasyonunu kullanabilirsiniz. Arka koltuğu 60/40 oranında yatırdığınızda 785 litrelik bagaja sahip olursunuz; uzun eşyaları yüklemek için ise ön yolcu koltuğunu da yatırabilirsiniz.

Dijital cihazlarınızdaki müzikleri aracın 6 hoparlöründen dinlemek için Chevrolet Trax’in USB ve AUX-in girişlerini kullanın. Ya da Bluetooth ® yoluyla kablosuz olarak aktarın. LT donanım seviyesinde 7 inçlik dokunmatik ekranı ve direksiyon üzerindeki kumandaları ile Chevrolet MyLink kullanmanın ayrıcalığını yaşayın. Bağlı akıllı telefonlar ve MP3 çalarlardaki parçaları görüntülemek ve seçmek için bu kumandaları kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir