ChevroletOtomobil Yorumları

Chevrolet Captiva yorumları

Chevrolet Captiva ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Yeni Captiva her göreve hazır tam bir aile aracı. Yeni tasarlanan ön ve arka görünüm ile vurgulanan nefes kesici hatlar, zamana meydan okuyan zarafeti ve doğru oranda gücü ve amacı gözler önüne seriyor. Aynı zamanda son derece kullanışlı ve çok yönlü: hayatın tadını çıkarmaya hazır 7 koltuk sizi bekliyor.

Yeni Captiva’nın üç sıralı modüler koltuk düzeni, 7 kişilik yolcu kapasitesinin yanı sıra büyük yüklerin taşınmasını da mümkün kılıyor. Sürücü ve ön yolcu koltuk alanları çift bölgeli klimanın keyfini sürebilir. Böylece herkes serin kalır.

2.0 litre 163 beygir gücünde 400 nm tork üreten Turbo Dizel motoru ve 6 ileri tam otomatik vitesi ile güç ve konfor bir arada.

Cruise kontol özelliğinin yanında ön ve arka park sensörü seçeneği ise Chevrolet Captiva’daki sürüş keyfini tamamlıyor.

Tam otomatik 6 ileri şanzıman Captiva şasisinin, gelişmiş araç dinamikleri, üst düzey viraj performansı ve etkileyici sürüş özellikleri için tasarlandığını bileceksiniz. Artık yola keyifle çıkabilirsiniz.

Geliştirilmiş EuroNCAP güvenlik testlerinde 5 yıldız alarak güvenliği tescillendi.

Sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları tüm yolcular için güvenlik sağlıyor.

Elektronik Stabilite Kontrolü (ESC) savrulmayı önlerken, Fren Destek Sistemi ise ani frenlemelerde duruş mesafesini kısaltıyor.

Dik yokuşlardan inişlerde ise kızaklanmayı ve kaymayı önleyen İniş Kontrol Sistemi devreye girerek tehlikeyi önlüyor.

Çocuk koltuğu bağlantı sistemi (ISOFIX) ile ailenizin tüm fertleri için güvenlik her zaman ön planda.

Tüm bu özellikleri tamamlayan park sensörleri ile park etmek artık daha da kolay.

Chevrolet Captiva’nın “Follow-me-home” far sistemini hayatınızı nasıl kolaylaştıracağını izleyin. (Navigasyon ve geri görüş kamerası standart olarak sunulmamaktadır.)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir