ChevroletOtomobil Yorumları

Chevrolet Cruze Station Wagon yorumları

Chevrolet Cruze Station Wagon ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Chevrolet’nin en çok beğenilen Cruze modeli ailesine eklenen Cruze Station Wagon, geniş aileler ve bagaj hacmine ihtiyaç duyan herkes için ilk seçenek.

Start/Stop özelliğine sahip 1.4 litre 140 beygir gücündeki turbo motoru ile ekonomi ve performans bir arada.

1.4 litre 140 beygir gücündeki benzinli turbo motoru, 1478 litreye kadar çıkabilen bagaj hacmi, MyLink interaktif bilgi ve eğlence sistemi, güvenliği arttırılmış yekpare şasi tasarımı ile ekonomi, geniş iç hacim, performans ve güvenlik bir arada.

Bir Station Wagon araçtan beklenmeyecek derecede sportif tasarıma sahip yeni Chevrolet Cruze Station Wagon her açıdan etkileyici ve baş döndüren çizgilere sahip.

Geniş bagaj kapasitesi ile hem aileler hem de aktif yaşam tarzına sahip kullanıcıları memnun eden Chevrolet Cruze Station Wagon, arka koltukları katlandığında 500 litrelik bagaj hacmi 1.478 litreye kadar çıkıyor.

Çift renkli iç tasarım ile çok az aile otomobilinde bulunan iç tasarıma sahip Chevrolet Cruze Station Wagon’da kullanılan kaliteli malzemeler, azaltılmış titreşim ve yüksek izolasyon ile sınıfında beklenmeyecek kadar konforlu.

1.4 litre hacminde ve 140 beygir güç üreten benzinli turbo motoru ekonomik sürüş sunuyor.

Start/Stop teknolojisi sayesinde sıkışık şehir trafiğinda araç durduğunda devreye girerek motoru durduruyor. Gaz pedalına dokununca motoru tekrar çalıştırıyor. Bu özelliği sayesinde Cruze Station Wagoun, hem yakıt ekonomisi hem de düşük CO2 emisyonu sağlıyor.

Güçlü çelik gövdesi ile sınıfının en sağlam otomobillerinden biri olan Cruze, güvenlik yapısıyla geniş bir koruma alanı oluşturuyor.

Tüm Cruze modellerinde standart olarak sunulan sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları ile birlikte toplam 8 hava yastığı, tüm yolcular için üst düzey güvenlik sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir