ChevroletOtomobil Yorumları

Chevrolet Aveo Sedan yorumları

Chevrolet Aveo Sedan ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Chevrolet Aveo etkilyici tasarımı, akıllı saklama çözümleri, kaliteli iç mekan malzemeleri sunuyor. 5 kişilik otuma kapasitesi ile konforlu yolculuklarda yeni yol arkadaşınız olacak.

Tasarımın ötesinde otomatik ve manual vites seçenekleri, ekonomik motoru ve üstün yol tutuşu ve sürüş keyfi ile sizi etkileyecek.

Aveo Sedan iç tasarımı
Yeni Aveo’dan ilk bakışta etkileneceksiniz. Şık tasarım, pratik ve akıllı saklama seçenekleri, geniş iç hacim, standart yüksek donanım özellikleri ve geniş iç hacim ile bir aile otomobilinden beklenen özellikleri bir arada sunuyor.

Chevrolet MyLink interaktif bilgi eğlence sistemi ile 7 inch’lik dokunmatik LCD ekran ile akıllı telefonunuzun içeriğine ulaşabilir, müziklerinizi dinleyip, fotoğraflarınıza göz atabilirsiniz.

Avrupa Güvenlik Testi Organizasyonu olan, EuroNCAP, her sene kendi segmentinin güvenlikte en iyi araçlarını (BEST IN CLASS) seçmektedir. “BEST IN CLASS, CARS OF 2011″ sonuçlarına göre Yeni Chevrolet Aveo,”Sınıfının En Güvenli Otomobili” seçilerek Avrupa Birincisi olmuştur.

Üstün güvenlik standartları ile Euro NCAP güvenlik testinden rekor puanla en yüksek değerlendirme olan 5 yıldızı alan Yeni Chevrolet Aveo modelinde tüm detaylar düşünülerek en üstün güvenlik özellikleri tüm modellerde standart olacak şekilde sunulmaktadır.

Tüm modellerde;
8 hava yastığı (sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları)
Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC)
Yokuşta Kalkış Desteği
ABS+EBD Destekli Fren Sistemi
Elektronik Çekiş Kontrolü (TC)
Hız Sabitleme Özelliği (Cruise Control)
ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı sistemleri standart sunulmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir