BMW Z4 yorumları

BMW Z4 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Şık, ilham verici ve mükemmel. BMW Z4 Roadster’ın tasarımı, kendisini seyredenleri her detayı ve çizgisiyle hayran bırakır. Üstün estetiği güçlü sportif özelliklerle bir araya getirir. Bunların da ötesinde kusursuz sürüş keyfinin ifadesi olmaktan da vazgeçmez.

BMW Z4 Roadster klasik roadster modelinin yeniden vücut bulmuş halidir. Başlı başına iç tasarım bile bunun kanıtıdır. İç tasarımdaki biçimler, malzeme ve kontroller şıklık ve işlevselliğiyle etkilerken yolculuğunuzu ilham verici ve dinamik bir deneyim haline getirir.

BMW Z4, 40 km/sa’e varan hızlarda tek bir düğmeye basılarak anında coupé bir otomobilden gerçek bir roadster otomobile dönüştürülebilir.

Yazın golf, kışın kayak malzemeleri; BMW Z4 Roadster ile istediğiniz her şeyi yanınıza alabilirsiniz.

Tarz ve güç meselesi. Design Pure Traction, BMW Z4’ü dinamik mükemmelliğe ulaştırır. Seçilen tasarım elemanları roadster tasarımını uzmanlıkla ele alır ve atletik karakterini farklı şekillerde öne çıkarır.

Tasarımcılar genellikle bizim rüyalarımızı hayata geçirseler de, bazen kendi rüyalarını da gerçeğe dönüştürürler. İşte bu rüyalardan biri de BMW Z4 için sunulan Design Pure Balance donanım paketidir. Bu paket, zıt kutupların birbirini çekmesine klasik bir örnek sayılabilir.

BMW Z4 Roadster’ın Park Mesafe Kontrolü özelliği, size kapsamlı bir görüş ve yeni bakış açıları sunarak belirsiz durumlarda net görüş sağlar.

Uygulamalar ve BMW ConnectedDrive ile mükemmel bağlantı sayesinde artık yoldayken iPhone’unuzdaki uygulamalardan uzak kalmanıza gerek yok. iPhone’unuzu ek bileşen adaptörüyle veya orijinal Apple kablosu yoluyla BMW’nize bağlayın ve iDrive Controller ile uygulamaları kolaylıkla kullanın.

İnternet radyosu 120 tür müziğin yer aldığı veritabanından yararlanır ve kişisel müzik zevkinize göre uyarlanır. Böylece, Aupeo! uygulaması ile istediğiniz türde müziğe ulaşarak, BMW Z4 Roadster’da kişisel müzik keyfinize gore seçimler yapabilirsiniz.

Artık uygulamalar ve BMW ConnectedDrive ile daha iyi bağlantı kurarak otomobilinizi kullanırken iPhone’unuzdaki uygulamalardan da keyif alabilirsiniz. iPhone’unuzu ek bileşen adaptörüyle veya orijinal Apple kablosu yoluyla BMW Z4 Roadster’ınıza bağlayın ve iDrive Controller ile uygulamalarda dolaşın.

BMW’niz sizi birçok yere götürebilir ve bu yerler yalnızca haritayla sınırlı değildir. BMW ConnectedDrive tarafından geliştirilen internet bağlantısıyla yolda her zaman bağlantıda kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir