Haberler

Ayakkabı Dünyası Ortopedik Ayakkabılar!

Kendi koleksiyon ürünleri ile farklılaşan Ayakkabı Dünyası dünyadaki lider markaları sizinle buluşturuyor. Her yaştaki kadınlara uygun modeller günün her anınıza eşlik ederken yenilikçi tasarımlarıyla trend oluşturuyor. Özel günlerde de rahatlıkla kıyafetlerinizle kombinleniyor.

Eclipse Siyah Deri Kadın Ayakkabı

Ayak yapısını destekleyen özelliklerle üretilen eclipse siyah deri kadın ayakkabı sağlam topuk desteği sayesinde her ayak tipine uygun. Giyip çıkarılması kolay olan üründe deri materyal kullanıldı. Termo taban ortopedik ayakkabının iç tabanından deri. Konforlu günlük kalın taban deri ayakkabının topuk boyu 3,5 cm.

Verimli yürüyüş modeli oluşturarak ağrıyı azaltan ayak sağlığında riski azaltan model geniş ve derin parmak kutusu sunuyor. Bantlı üst taban mükemmel bir tasarımla birleşirken aynı zamanda şıklığınızı yansıtmanıza yardımcı oluyor. Sıkı topuk dolgusu dengeye ihtiyaç duyulan anlarda konforlu kullanım kolaylığı sağlıyor.

Eclipse Siyah Deri Erkek Ayakkabı

Hem tabanı hem de ana materyali deri olan eclipse siyah deri erkek ayakkabı gün boyu konfor arayan erkeklerin seçimi. Comfort iç taban gün içerisinde hareket özgürlüğü kazandırırken özellikle sürekli ayakta kalan beylere rahatlık vaat ediyor. 3,5 cm topuk boyu yormadan kullanma fırsatı tanırken ip bağcık tasarımı hem giyerken hem çıkarken sizi yormuyor.

Yuvarlak burun yapısı parmaklarda hareketleri kısıtlamıyor, bileği kavrayan özel tasarımının yanı sıra dikişleri rahatsız etmiyor. Dış taban yürümenin etkisini azaltmak için darbe noktaları ile duruşu doğru şekilde destekliyor. Hem konfordan hem de biyomekanik teknolojiden ödün vermeyen ayakkabılar aynı zamanda daha şık görünmenizi sağlıyor.

Kiddo Siyah Erkek Çocuk Sneaker

Gerek konforu gerekse stil düşünerek tasarlanan ortopedik çocuk ayakkabı modelleri yeni yürümeye başlayanların ihtiyaçlarına uygun. Maksimum desteğin yanında özgürlük sağlayan kiddo siyah erkek çocuk sneaker rahat hissettiriyor.

Hareketli yapısı ile özgürlük isteyen çocukların yapısına uygun tarzda hazırlanan ürün maksimum performans göstermesini desteklerken konforlu şekilde hareket etmesi için ideal.

Ayak sağlığına özen gösterirken hem estetik hem de şık görünmek isteyenler için Ayakkabı Dünyası birbirinden farklı modelleri ayağınıza getiriyor. Klasik modellerden tarz tasarımlara kadar her seçenek için ayakkabidunyasi.com.tr sitesini ziyaret edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir