BMWOtomobil Yorumları

BMW X6 yorumları

BMW X6 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

SUV’ler vardır ve coupé otomobiller… Bir de yeni BMW X6. Bu otomobil eşsizdir. Güzelliğini büyüklük ve çeviklik ile sportiflik ve şıklık gibi birbirine zıt kavramlara borçludur. Sizi yoldayken bile evinizdeymişcesine rahat hissettiren bir spor otomobildir. Coupé ve SUV’nin ruhu tek bedende.

Yeni BMW X6’yı geleneksel bir coupé’den ayıran şey sadece dört kapılı olması değildir. Bu kapıların ardında beş kişiyi alacak kadar geniş bir iç tasarım mevcuttur. Konu konfor ve kalite olunca, Spor Aktivite Coupé’nin iç tasarımı sıradanlığın çok ötesindedir.

BMW X6 dünyanın ilk Spor Aktivite Coupé aracıdır ve bugün kendi yarattığı sınıfında hala emsalsizdir. Büyük bir BMW Coupé modelinin çeviklik, performans ve tasarım özellikleri ile, bir arazi aracının çok yönlülüğü ve yükseltilmiş koltuk konumunu tek bedende sunar.

BMW X6, şık coupé karakterinin yanında şaşırtıcı derecede geniş bir iç hacim de sunuyor. Arka koltukları birbirinden ayırarak bağımsız koltuklar yaratan orta konsol, arkada yolculuk edenlerin de sürücü kadar sportif bir hisle yolculuk etmelerini sağlar.

BMW X6’nızı kişisel isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın ve özgün karakterini zenginleştirin. Benzersizliğini daha fazla takdir edecek ve ilk bakışta güçlükle fark edilen şeyleri keşfedeceksiniz.

MW X6 M50d özel, hassas şekilde ayarlanmış motoru, süspansiyon ve direksiyon sistemi ile BMW M mühendislerinin benzersiz uzmanlığının eseridir.

Gelişmiş şasi ayarı ve BMW xDrive akıllı dört teker sistemi, her koşulda sürüş keyfini garantiler. Sürücü için ek desteği ise Dinamik Performans Kontrolü, opsiyonel Aktif Direksiyon veya opsiyonel Adaptif Sürüş gibi akıllı sistemler sağlar.

BMW xDrive akıllı dört çeker sistemine ek olarak, Dinamik Performans Kontrolü BMW X6’nın yön dengesini yüksek hızlarda bile korumasını sağlar. Bu denge korunumu, özellikle otomobilin etkileyici biçimde kolaylıkla gerçekleştirdiği bir manevra olan viraj dönüşleri sırasında fark edilir.

Park ederken çok daha rahat, virajlı yollarda daha çevik; opsiyonel olarak sunulan Aktif Direksiyon sistemi, direksiyon açısının etkisini sürüş hızınıza göre otomatik olarak ayarlar ve tüm sürüş koşullarında size ideal desteği sunar.

Konfor mu, sportiflik mi? İşte bu noktada BMW X6 hiçbir şeyden ödün vermez. Opsiyonel şasi kontrol sistemi Adaptive Drive sayesinde, iki alanın da en iyi özelliklerini size sunar.

Gücü maksimum etki sağlayacağı yere taşımak, akıllı BMW xDrive dört çeker sisteminin ustalıkla pratiğe döktüğü basit bir fikirdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir