BMWOtomobil Yorumları

BMW X5 yorumları

BMW X5 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

BMW x5 için hangi motoru seçerseniz seçin, verimlilik ve performans BMW X5’teki dört dizel ve benzinli motorun ayırt edici özellikleridir.

Çok düşük kesintiyle yüksek hızlara anında ulaşma deneyimini yaşamak için business class’ ta uçmanız gerekmez. Sekiz ileri otomatik şanzıman Steptronic; sadece sekiz vitesin tamamında inanılmaz yumuşak vites geçişleri sağlamakla kalmaz, yakıt tüketimini de önemli oranda düşürür.

Gün batımına doğru yol aldığında veya şehir ışıklarıyla aydınlatıldığında, BMW X5 gittiği her yerde bakışları üzerine çeker. Uzun aks aralığı, kısa çıkıntıları ve güçlü dış hatları; şık ve sportif doğasını açığa vurur.

BMW X5’in seçkin iç tasarımından izlenen her manzara görülmeye değerdir; ince işçilikli ahşap, seçkin deri ve göz ardı edilemeyen metal unsurlar BMW X5’te rafine bir lüks atmosferi yaratır.

Açık durumlarda açık bir görüş: Beşe varan kamera sayısı, BMW X5’e her durumda açık bir görüş sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir