Haberler

Bahçe İhtiyacınıza Uygun Ürünler Koçtaş’ta!

Koçtaş, yıllardır evinizin her ihtiyacında yanınızda olan kaliteli ve güvenilir markadır. Beyaz eşyadan yapı market ürünlerin pek çok seçeneği güvenle sunar. Dayanıklı ürünleriyle ilgi odağı olan Koçtaş bahçeleri de güzelleştiriyor.

Gloria Pasifik Çay Seti Kahve

Yazın gelmesiyle bahçelerin kullanımı daha da arttı. Eş, dost, akraba ve arkadaşları ağırlama için en şık bahçe mobilyaları yerlerini aldı. Gloria Pasifik çay seti kahve mobilyada karşılamada yer alan ürünlerden. Ahşap ve metal karışımı tasarıma sahip mobilya kış bahçelerinde kullanılabilir. Siyah renk olan takımda iki tekli koltuk, sehpa ve ikili koltuk bulunur. Ahşap detay, bahçe ile mobilyanın bütünlüğünü sağlar.

Bahçemo Nova 90 X 170 Masalı Bahçe Mobilyası Takımı 1316

Geniş bahçeler için Bahçemo Nova 90 X 170 masalı bahçe mobilyası takımı 1316 oldukça kullanışlıdır. Dayanıklı rattan görüntüsünde olan ürün kolay temizlenir. Geniş aileler ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sevenlere uygundur. Bahçede en güzel yere konularak akşam yemeklerinde kullanılabilir. Alüminyum, el işçiliğiyle üretilen rattan malzeme kullanılan ürünün ömrü uzundur. Minderleri su itici özellikte olan mobilya yıkanabilir. Paslanmaz özelliği sahip ürünün masasında temperli cam vardır.

Eymense Deco Rattan Bahçe Balkon Salıncak, Kahve İp Zebra Oturum Siyah Zebra

Bahçesi küçük olan kişiler için çeşitli mobilya alternatifleri vardır. Bunlardan biri fazla yer kaplamayan bahçe salıncaklarıdır. Güzel havanın keyfini çıkarma için Eymense Deco rattan bahçe balkon salıncak, kahve ip zebra oturum siyah zebra tercih edilebilir.

Dayanıklı rahattan ipten el işçiliğiyle üretilmiştir. Hava şartlarına ve güneş ışınlarına dayanıklı ürün yıllarca kullanılır. Minder kaplaması keten olan mobilya yıkanarak temizlenebilir. Tek kişilik ürün, açık havada kitap okuma ve müzik dinleme amacıyla kullanılır.

Pamuklu Hamak Tek Kişilik

Mobilyalar ve salıncaklar dışında bahçe tasarımlarında en çok hamaklar kullanılır. Genelde tek kişilik olan bu ürünler pek çok kişiye hitap eder. Sizde bahçenizde hamak istiyorsanız pamuklu hamak tek kişilik ürün uygun bir alternatiftir. Koçtaş güvencesiyle satılan ürün kurulum ve kullanımı çok kolaydır.

Koçtaş, yıllara dayanan tecrübesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik en uygun ürünleri sunar. Mutfak ve tekstil ürünleri de satan markanın bahçe için seçenekleri de benzersizdir. Sizde evinizin ihtiyaçlarını https://www.koctas.com.tr/ ile hemen giderin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir