Kampanyalar

Miniyol; Araç Kiralama İşlemlerinde 250 TL Hediye!

Miniyol, seyahatlerinizde en büyük yardımcınız. İş ziyaretleri, tatil veya farklı bir amaçla araç kiralamayı zahmetsiz hale getiren online uygulamasıyla tüm sorunu çözüyor.  Üstelik bu hizmetleri en uygun fiyatlarla veriyor.

Miniyol; Araç Kiralama İşlemlerinde 250 TL Hediye!

Peugeot 208 Araç Kiralama

Peugeot 208 araç kiralama benzersiz özellikleri ve uygun fiyatıyla ilgi çekiyor. 5 kişilik bir aile ya da arkadaş grubu için en ideal benzinli araçlardan biri. Kliması olan üründe otomatik sürüş keyfi harika. Sportif görümlü araç oldukça rahat ve konforlu. Donanımları, iç dizaynı ve güçlü yol tuşuyla tatillerinizde ulaşımın tek seçeneği. Aracı kiralama için internet adresi ya da müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Citroën C-Elysee Araç Kiralama

Bazı insanların araba seçimlerinde vazgeçemedikleri modeller vardır. Citroën C-Elysee araç kiralama ile sunulan bu modelde ulaşımın değişmez yoludur. Klimalı dizel araç, arkadaşlarınızla çıktığınız tatilde istediğiniz yere sorunsuz ulaşırsınız. Bu aracı kiralama için 22 yaşından büyük ve en az 2 yıllık ehliyet sahibi olmalısınız. Tek bir tıkla kiraladığınız araç istediğiniz yerden teslim edilir. Havaalanı gibi teslim noktalarından kolayca aracınıza ulaşırsınız.

Fiat Fiorino Araç Kiralama

Fiat Fiorino araç kiralama, çok eşyalı tatillerinizin kurtarıcısıdır. Dizel araç klima ve diğer eşsiz özelliklerine ek geniş bagaj sağlar. Şehir içinde sıkça tercih edilen araç, tatil beldenizde ulaşımı kolaylaştırır. Katlanabilir koltukların ısıtma sistemi uzun yolculuklarda konfor sağlar. Ailecek yapılan yolculuklarda eşya taşıma soruna çözüm olan bu aracı istediğiniz noktadan teslim alabilirsiniz. 1 yıllık ehliyet ve 21 yaş aracı kiralama şartlarındandır.

Renault Clio Araç Kiralama

Benzersiz sürüş deneyimi sunan Renault Clio araç kiralama ile rahat yolculuklar. En az 2 yıllık ehliyet ve 22 yaş şartını sağladığınız anda sorunsuz kiralama hizmeti. Araç İzmir, İstanbul, Trabzon gibi şehirlerde rahatlıkla kiralanır. İstenen lokasyondan teslim alınan ürün genellikle hava alanlarında alınır. Araç arama derdini yok eden hizmet bedeli oldukça uygundur. Rahat bir yolculuk sağlayan aracı sonrasında istediğiniz noktadan teslim edebilirsiniz.

Miniyol araç kiralama firmasında her bütçe ve yol şartına uygun araç var. Siz gideceğiniz yeri belirtin tüm alternatifler önünüze gelsin. Ayrıca üye olarak yaptığınız işlemlerde özel indirim ve avantajlar yakalayın. Tek tıkla https://www.miniyol.com/   aracınızı anında kiralayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir