2013 Model BMW X6 Araba

BMW’nin en çok göz alan ve fiyatından dolayı gözlerden uzak bir durumda olan arabası X6’nın yeni modeli piyasaya sürülmek için bekleniyor. 

Dış görünüşü ve iç tasarımında kullanılan son teknoloji ile lüks araba severlerin tercihi olan BMV X6 2013 model farklı tasarım arabası ile piyasaya hızlı bir adım atmak için sırada bekliyor. Yeni X6 yapılan makyajlar ve değişiklikler arabanın daha asi ve çekici görünmesine sebep olmuş. Donanımlarındaki değişiklikler LED adaptif olan farlar, 19 inçlik jantları ile bambaşka bir görüntü kazanan BMW X6’nın sis farlarında da görselliği arttırması için değişikliklere gidilmiş.

Gövdesindeki değişiklik asi duruşun yanında kalitenin de bir sembolü olmuş gibi. İç tasarım için extra sunulan donanım ve özellikler BMW X6 alırken heyecanlanmanıza sebep olabilir. 100 km’ye 5 saniye kadar kısa bir sürede çıkabilmesi motor gücü ve tork sayısı hakkında bize olumlu bilgiler veriyor.

BMV X6 da değişikliğe gidilen bir diğer nokta ön ızgara. Önden bakıldığında farklı bir görsel şölene sebep olan ön ızgarayı yeni LED infüze farlar tamamlıyor.

Motor Özellikleri

-4.4 litre V8 motor

-555 PS güç

-680 Nm tork

Dört tekerlek çekiş ile gücüne güç katan BMV X6‘nın maksimum çıkabileceği hız ise 250 km/saat olarak ayarlanmış. 4.7 sn kadar kısa bir sürede 0 km’den 100 km’ye çıkan bu büyüleyici araba hakkında detaylı bilgiler ilerleyen zamanlarda araba severler ile buluşacak.

BMV X6, farklı heyecanların yaşanacağı inanılmaz araba…

3 thoughts on “2013 Model BMW X6 Araba

  • 17 Temmuz 2013 tarihinde, saat 11:10
    Permalink

    guzelde ama almanlar abartmis inan fiyat cok yuksek turkiye bir indirseydi fiyat listesini iyi olurdu

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.