Toyota

Yeni Toyota Land Cruiser

Yeni Toyota Land Cruiser, Efsaneleşen Toyota’nın Land Cruiser modeli, 4 tekerlekten çekişli otomobillerin ikonu olarak bakılıyor. Rakipsiz arazi performansı ve sağlamlığı ile oldukça popüler olan Land Cruiser, 4×4 dünyasının en güçlü modellerinden biri olarak biliniyor. Dünya genelinde milyonlarca satılan Land Cruiser, Antarktika’da dâhil olmak üzere 7 kıtada satışı gerçekleşti.

Land Cruiser’ın eşsiz arazi özelliklerinin kilit noktaları ise: uzun ömürlü deformasyon direnci, benzersiz teknik özellikleri ve arazi koşullarında en usta şoförlere de, acemi şoförlere de kolay kullanım sağlayan arazi şartlarına göre uyarlanan sürüş seçenekleri bulunuyor.

Gelecek yıl satışa sunulacak yeni Toyota Land Cruiser, konfor, stil, şehir içi performansı ile kullanıcılarını etkileyecek. Dış ve iç tasarımı yenilenen Land Cruiser artık daha yüksek standartlarda kalite, konfor ve sürüş keyfi vaat edecek.

Yeni yüzü ile Land Cruiser eşsiz tasarım mirasını, klasik devasa Land Cruiser ızgarası ve şişirilmiş çamurluklar gibi birkaç temel tasarım unsuru altında birleşiyor. Toyota’nın başta yeni Auris ve Corolla olmak üzere yeni modellerinde kullandığı LED gündüz farları da yeni Land Cruiser’ın ön ızgarası boyunca uzanan ön farlara yerleştirilmiş.

İç tasarımı da yenilenerek daha şık bir görüntü sunan yeni Land Cruiser, tek parça haline getirilen sürücü odaklı ön konsol ve 4.2 inçlik TFT renkli çoklu bilgi ekranı sürücünün araçları ilgili bilgilere ve arazi sürüş yardımına kolayca ulaşmasını sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir