Yeni Ford Fusion (Mondeo) 2013 Görücüye Çıktı

Amerika Birleşik devletlerinde Fusion adı ile tanınan ve bu ismi ile satışta olan araba, ülkemizde olduğu gibi diğer ülkelerde de Mondeo olarak bilinmekte ve satışa sunulmakta. ABD de satılan modellerde daha sağlam motor ve kasa tercih edilirken ülkemizde ve Avrupa’da satışa sunulan modellerde hafif kasa ve maliyeti düşük modelleri satılmakta. Verilen bilgilere göre Ford‘un Kuzey Amerika araba fuarında basına tanıtılacak olan Fusion eskilerine göre bir çok lternatif ve yeniliklere sahip olacağı belirtildi.

Dizayn ve tasarım olarak yeni çizgilere ve sağlam bir görüntüye sahip olan yeni Fusion 2013 model arabalar arasında satışlarda başı tutacak gibi görünüyor.  Arabanın farlarında yapılan yenilikler, ızgara görüntüsü ve yepyeni motor gücü ile tartışılmaz nefesleri kesecek bir otomobil olarak piyasaya sürülecek.

Beğenileri henüz piyasaya sürülmeden üzerine toplayan Fusion 2013 özelliklerine gelince; 4 çeker, tüm motorlar benzinli, otomatik şanzıman ve 6 vites.

Amerika pazarında büyük bir yeri kaplayacağı şimdiden tahmin edilen Ford Fusion 2013 henüz görünümü ve tasarımı ile ilgili eleştirmenlerden herhangi olumsuz bir yorum almadı. Ford adına yakışır bir başarı daha atarak dünyada olan yerini korumaya devam etti diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.