Haberler

Under Armour Bel Çantası

Spor giyimde öncü markalardan olan Under Amor çantaları da eşsizdir. Her sezon yeni tasarımlarıyla ilgi odağı olana marka aynı zaman uygun fiyatlı ve kullanışlı tasarımları sizlere sunar. Moda trendlerine uyan ve kaliteli bel çantası istiyorsanız ilk adresiniz Under Armour olmalıdır.

Unisex UA Loudon Crossbody Small

Unisex bir tasarım olan ürün mavi tonlarındadır ve yeşil detayları vardır. Su geçirmeyen çanta eşyalarınızın kuru kalmasını sağlar. Döner klipsi bulunan ürün bel, çapraz ve göğüs çantası formatlarında kullanılabilir. RFID geçirmemesi sizi kredi kartı hırsızlıklarından korur. Bir ön cep ve iç cepleri olan ürünün tüm ceplerinde fermuar vardır.

UA Esnek Speedpocket Koşu Kemer

Bel çantası olmayan ancak onun kadar işlevsel bir ürün koşu kemeri. Suya dayanıklı ve telefon taşımaya uygun bir tasarımı vardır. Kimlik, anahtar ve para koyulabilen ürün bir çantanın bütün işlevlerine sahiptir. Koşuya ya da sahilde yürüyüşe çıktığınızda eşyalarınızı yanınıza alabilirsiniz. Karanlıkta görünürlüğü artıran yansıtıcıları vardır.

Erkek UA Pride Esnek Bel Çantası

Fermuarlı yan cebi, küçük su şişesi alması ve yalıtımı belirgin özelliklerindendir. Ayarlanabilir örgü kayışı çapraz olarak kullanıma imkân verir. File kısmı tasarıma hareket ve nefes alma özelliği katar. Siyahın üzerindeki renkli arma ve fermuarı gizleyen beyaz renk çantayı farklı kılar.

Unisex UA Loudon Crossbody Small

Kadın ve erkek kullanımına uygun tasarlanan çanta oldukça hoştur. Klipsinin dönmesi çapraz, bel ve göğüs çantası olarak kullanmayı sağlar. Kart cepleri ve fermuarlı bir ana bölmesi vardır. Çıkarılabilen ve ayarlanan örgü askıları ila daha kullanışlı hale getirilmiştir. Yanında çıkarılabilir özellikte Airports kutusu koyulan ek çanta vardır.

Unisex UA Loudon Crossbody Small

Şirin bir pembe tonuna sahip olan çanta su geçirmez. Böyle eşyalarınız yağmurdan etkilenmez. Ana bölmesi, Airports çantası ve kart yerleştirilen fermuarlı bölmeye sahiptir. Kart hırsızlığına karşı RFID teknoloji kullanılan ürünü askısı beyazdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir