Haberler

Klasik Kitaplar; D&R

Sınırları kaldıran D&R online mağazalarında herkese farklı bir keşif dünyası sunuyor. Kitaptan hediyelik eşyalara kadar oldukça geniş bir yelpazede ürün gamına sahip olan firma tüm Türkiye’de rahat ve keyifli bir alışveriş deneyimi sağlıyor. Herkesi ortak bir platformda buluşturan marka hayatın her anını zenginleştiriyor.

Anna Karenina 

Lev Nikolayeviç Tolstoy klasiği olan Anna Karenina Hasan Ali Yücel klasikleri dizisi olarak platformda yerini alıyor. Kitapta aşk, evlilik ve ölüm konuları muhteşem bir gözlem gücü ile ele alınıp benzersiz bir edebi deha ile işleniyor. Gelmiş geçmiş en büyük roman olan klasik platformun en çok satılanlar listesinde bulunuyor.

Veronika Ölmek İstiyor 

Varoluşun her dakikasında ölüm ve yaşam arasında seçim olarak yaklaşan Veronika ölmek istiyor muhteşem bir klasik roman olarak raflarda yerini alıyor. Paula Coelho’nun muhteşem eseri, toplumda alışılmışın dışındaki düşüncelerinden dolayı önyargıları karşılamak için mücadele eden insanlar anlatıyor.

Doğu Ekspresinde Cinayet 

Agatha Christie’nin unutulmaz eseri doğu ekspresinde cinayet benzersiz bir klasik olarak kitap kurtlarının vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Gece yarısı trende işlenen cinayeti ve yaşlı dedektif Hercule Poırot’un çözmeyi başardığını anlatan roman platform tarafından kitap tutkunları ile buluşturuluyor.

Masumiyet Müzesi 

Nobel ödüllü Türk yazar Orhan Pamuk tarafından kaleme alınan ve muhteşem bir aşk romanı sözü ile başlayan Masumiyet Müzesi, Kemal ile Füsun’un hikayesini anlatıyor. Okurların elinden bırakamayacağı kitaplardan biri olan Masumiyet Müzesi tüm düşünceleri derinden etkiliyor ve renkli dünyasından ayrılmak istenmiyor.

Kürk Mantolu Madonna

Sabahattin Ali’nin en güzel ve asla unutulmayan eserlerinden biri olan Kürk Mantolu Madonna tam bir klasik. Yazar kitabında güçlü bir tutkunun resmini çizerken aynı zamanda cevaplanması oldukça zor sorular soruyor. Eserlerinde insanların görünmeyen yüzlerini ortaya çıkartan yazar yaşamın uçuculuğu ve aşkın olanaksızlığının yanı sıra aynı zamanda düzenin sildiği insanlara ait sorular sormayı sağlıyor. Okuyan bir toplum için katkı sunmaya devam eden D&R, özgürleştiren ve cesaretlendiren bir platform olarak misyonunu sürdürüyor. Klasiklere düşkün olanlar dr.com.tr sayfalarında tercih ettikleri kitapları deneyimleme şansı elde ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir