Türkiye’deki Yeni Arabalar : Chevrolet Cruze Dizel

2010 ve 2011 yıllarında Dünya Binek Otomobil Şampiyonası’nda 1. liği kimseye kaptırmayan Chevrolet Cruze, dizel motor seçeneğiyle artık Türkiye’de.

Chevrolet , tutkunlarını daha fazla bekletmeyerek bu konforlu şıklığı Türkiye’ye de sundu.

Corvette’ten esinlenen çift renkli kokpit tasarımıyla da göz dolduran Cruze , mavi , kırmızı , siyah , bej gibi çeşitli renk seçenekleriyle alıcıya geniş bir skala sunuyor.

Coupe tarzı sedan tasarımı ve hatchback olarak sunulan dizel Cruze, küçük araba sevenler için ideal bir seçenek oluşturuyor.

2.0 litre , 163 beygir dizel motor seçeneği hem şehir içi günlük kullanımda hem de şehir dışı uzun yolculuklarda konfor ve sürüş rahatığı sunuyor.

450 litre olan bagaj hacmi ve iç genişliği ise uzun yolculuklarda ekstra konfor sağlamak için tasarlanmış.

Tüm donanım seçeneklerinde  ESC ( Elektronik Stabilite Kontrol Programı)’nin standart olmasının yanı sıra Cruze , ek özelliklerle de donatılabilir.

İşte o özellikler:

Elektronik iklim kontrollü klima,yağmur sensörü, ışığa duyarlı otomatik yanan farlar, ışığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası, grafik bilgi ekranı, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, elektrikli ön ve arka camlar, gelişmiş müzik sistemi, Aux-in girişi ve USB bağlantı noktası, direksiyondan kumandalı müzik sistemi,6 hoparlör , uzaktan kumandalı merkezi kilit, 16“ veya 17” alaşımlı jantlar.

Çekicilik ve üretimde çıtayı yükselten Chevrolet Cruze, 35.000 Tl’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir