Captiva İlgi Kaybetmiyor

Türkiye’de 2007 yılında satışa sunulan Chevrolet’nin Captiva modeli geçtiğimiz yıllarda “Arazi aracı & SUV “ kategorisinde giderek yükselen bir satış grafiği elde etti.

2.0 Dizel 4×4 150 beygir sabit motor seçeneğinin üstüne eklenen donanımlarla birlikte   “Medium , High ve Sport ‘’  donanım seçenekleri ile piyasaya sürüldü.

Captiva  Medium ; ABS , ESP , HBA , DCS , EBD ,Traction Control ve devrilmeye karşı aktif koruma sistemiyle aslında temel bir güvenlik aracı olduğunu kanıtlıyor.

High ve Sport modelleri ; Deri döşeme, ön koltuk ısıtması , sunroof, 7 koltuk , ısıtmalı katlanır ayna sistemi , geniş dış donanım listesiyle grubundaki bir çok araçtan daha hesaplı fiyata binicinin lükse kavuşmasını sağlıyor.

Yakıt tüketimi konusunda segmentindeki bir çok araçtan daha az yakarak tasarruf konusunda da iddialı olduğunu gösteren Captiva , 100km’de yaktığı ortalama 8.6 lt ile de göz dolduruyor.

Yol bilgisayarı ve ışığa duyarlı ayna sistemiyle teknolojinin de bu araçtaki lükse harmanlandığını görmek mümkün.

Chevrolet firmasının 3yıl/100.000 km garantisi ise araç ve satıcı güvenirliği konusunda dikkat çekiyor. 3 yıl boyunca ücretsiz yol yardımı alınabilmesi de cabası.

Bir çok şık renk seçeneğiyle modaya hitap ettiği gibi klasiklerden de şaşmıyor.

Her binicinin lüksü hakettiğine inanan Chevrolet markası, istenebilecek tüm özellikleri 4 4’lük bir 4×4 ‘te buluşturmuş.

Bu yıllarca ilgi kaybetmeyecek araç ,tüm donanım seçenekleriyle 75.000 TL’ den başlayan fiyatlarla showroomlarda alıcısını bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.