Otomobil

Suzuki SX4 S-Cross tanıtıldı

Suzuki SX4 S-Cross tanıtıldı, Suzuki’nin “Yaşam Tarzı” sloganını yansıtan crossover segmentindeki otomobili SX4 S-Cross, modern çizgisiyle gençlerin, ruhu genç her yaştan kadın ve erkeğin gözdesi olacak. “Duygu, Kalite ve Aerodinamik” temasını içeren Suzuki SX4 S-Cross’un, ön tampondan başlayan dinamik çizgileri, kapıların üzerinden arkaya doğru devam ediyor. Suzuki SX4 S-Cross’un modern tasarımında kararlılık ve sağlamlık öğeleri göze çarpıyor. Suzuki’nin önceki modellerinden modern ve farklı çizgisiyle ayrılan SX4 S-Cross, günlük hayatta daha fazla özgürlük ve tarz arayan otomobil tutkunlarını hedefliyor.

SX4 S-Cross çekici tasarımı yanında, pazarda rakiplerinden farklılaşacak bir çok üstünlüğe sahip.

En başta, 1600 cc’lik motorlarda SUV segmentinde kısıtlı seçenekler sunulurken, Suzuki SX4 S-Cross rekabetteki en geniş motor ve şanzıman seçeneklerini sunacak. S-Cross’un motor yelpazesi 1.6 Dizel ile 1.6 Benzinli Düz ve Otomotik vites seçeneklerini barındırıyor. Ayrıca hem dizel, hem de benzinli araçlarda 4×2’nin yanında, 4×4 opsiyonu da sunulacak.

SX4 S-Cross; yeni nesil 4×4 Allgrip teknolojisiyle değişken yol koşullarına mükemmel uyum sağlıyor. Allgrip sisteminde orta konsolda yer alan bir düğmeyle 4 farklı sürüş modunu seçmeniz mümkün. Allgrip sisteminde normal sürüş koşullarında auto modu, daha fazla performans hissetmek için sport modu, karlı yollarda snow modu ve çamurlu yollarda lock modu seçilebiliyor.

SX4 S-Cross; etkin motor teknolojisiyle sınıfının en düşük yakıt tüketimine ulaşmayı hedefliyor. (şehir dışı: 3,8 lt / 100 km)

SX4 S-Cross ayrıca sınıfının en büyük panoramik sunroofuna sahip olacak. Çift kademeli açılabilir panaromik sunroof 56 cm’lik açılma özelliğiyle arka koltukta oturanlara bile bu keyfi yaşatacak.

SX4 S-Cross’ta güvenli bir sürüş için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Araçta, 7 hava yastığı, ESP, Yokuş Kalkış Desteği, lastik basıncındaki düşüşleri ekrana yansıtan Lastik Basınç Sensörü ve Katlanabilir Pedal Sistemi sunuluyor.

SX4 S-Cross, ayarlanabilir arka koltuk sırtlıkları, üstün kaliteli deri koltukları, koltuk ısıtıcıları ve geniş arka kabini sayesinde tüm yolcular için konforlu bir yolculuk vadediyor. Diğer taraftan 430 litrelik bagaj hacmiyle kendi sınıfında öne çıkıyor.

Bunların yanı sıra SX4 S-Cross, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma sistemi, otomotik vites seçeneğinde direksiyondan kumandalı Vites Değiştirme , Bluetooth handsfree Sistemi, Yağmur Sensörleri, Otomatik yanan HID farlar, Cruise Control ve ön & arka Park Sensörleriyle konforlu bir sürüş sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir