Renault

Renault Inıtiale Tanıtıldı

Renault Inıtiale Tanıtıldı, Crossover tasarımıyla artık üretilmeyen Avantime modelini hatırlatan otomobil 4.85 metre boyunda. Çok uzun olmayan bir kaput ve çift kollu bir A sütununa sahip olan konseptte yan aynalar yerine geçen kameralar ve 22 inç çaplı jantlar dikkat çekiyor. Boyutları Grand Espace’a yakın olan Initiale Paris’nin ağırlığıysa bu aracınkinden 250 kg daha düşük.

Tamamı LED teknolojisine sahip aydınlatma grubunda stoplar mora çalan bir renkte sunulurken C ve D sütunları arasında yer alan cam küçük tutulmuş. Arka kapıları geriye doğru açılan otomobilin panoramik cam tavanı sanki kırık camlardan yapılmış gibi bir etkiye sahip.

İç mekana geçiş, bulunmayan B sütunu ve kapılar açıldığında aşağıya inen basamaklar sayesinde kolaylaşmış. Havada duruyormuş gibi görünen dört tekli koltuğun yanında arkada bir sıra daha koltuğa sahip olan aracın Bose imzalı ses sisteminde 32 hoparlör görev yapıyor. Düğme sayısı minimuma indirilen ön konsolda dijital göstergeler ve büyük bir dokunmatik ekran dikkat çekerken alt kısmı düzleştirilmiş direksiyon simidi sportif bir görünüm sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir