Renault

Renault Espace Fiyat, Yorumları ve Özellikleri

Halen devam etmekte olan Paris Otomobil Fuarı, Fransızların yeni bir otomobilin daha gün yüzüne çıkmasına tanıklık ediyor. Eski kasasının ülkemiz sınırları içerisinde satışa sunulmadığı Renault Espace, 2015 modeliyle karşımıza çıkıyor. Bir önceki modeline oranla daha kısa ve çok daha hafif olan yeni nesil Renault Espace, CMF adlı yeni konsolla bu başarıyı yakaladı. Yeni hafifleme gelişmesi sadece performans bakımından değil, yakıt tüketimi bakımından da yardımcı olacak. Zira otomobilin yüzde 20 daha az yakıt tüketeceğeni belirtelim.

1.6 DCi motorlarında 128 ve 158 beygir güç seçenekleri sunulan aracın düz vitesinin yanında EDC şanzımanlı seçeneği de mevcut. Benzinli seçeneği TCe 200 motoruyla gelen versiyon ise 197 beygir güç üretiyor. Espace’ın dört çeker seçeneği de mevcut.

Güvenli takip mesafesini ölçebilen ve gerektiğinde acil durum freni yapabilen bir güvenlik paketi de olan Yeni Espace’ın opsiyonel olarak sunulan 19” alaşımlı jantları da mevcut.
Renault Yeni Espace’da konforu da ihmal etmemiş. Bose ses sistemi ile donatılmış kabinde Nappa deri döşemeler farklı renk seçenekleriyle sunuluyor. Isıtmalı ve masaj yapabilen sürücü koltuğu farklı konumları hafızasına alabilmekte.

Güvenlik, lüks ve kaliteden ödün vermemeyi amaçlayan Yeni Renault Espace’ın Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Renault Espace

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir