Volvo

Polestar 1’i Fiyatı Açıklandı

Polestar şirketi tarafından piyasaya sürülecek olan yeni araç modeli hakkında detaylı açıklamalarda bulunuldu. Yapılan açıklamalara göre, aracın hibrit olacağı ve 155 bin Dolar’dan piyasaya sürüleceği bilgisi de yer alıyor.

Volvo’nun Elektrikli Araç Tasarımları Artıyor

Volvo tarafından elektrikli araçlarla ilgili girişimlerde bulunulması amacıyla oluşturulan Polestar şirketi, ilk aracını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Polestar 1 ile ilgili olarak yapılan açıklamalara göre, aracın satışa sürüldüğünde alınmasıyla ilgili olarak belirlenen fiyatının 155 bin Dolar olacağı vurgulandı. Avrupa’nın pek çok noktasında merakla beklenen araçlardan bir tanesi olmasına rağmen, özellikle son dönemde gerçekleştirilen tanıtım faaliyetlerinde istenene ilgiyi göremeyeceği endişesi oluşmaya başladı.

İkinci araç olarak üretilmeye başlanacak olan Polestar 2’nin ise direkt olarak Tesla 3’ten çok daha düşük bir maliyete sahip olacak şekilde tasarlanması hedefleniyor. Tesla’nın araçların fiyatlarıyla ilgili girişimini başarılı bir şekilde değerlendirirken, direkt olarak dönemin şartlarına uygun fiyat ortalamasının belirlenmesi isteniyor. Aracın satışı ile ilgili olarak güncel rakamlar, üretimin sona ermesinin ardından açıklanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir