Peugeot

Peugeot 3008 Başarıyı Yakaladı

Peugeot 3008 Başarıyı Yakaladı, Fırasız otomobil üreticisi Peugeot, 3008 modeli ile tüm dünyada 500 bin adetin üzerinde toplam satış ile hedeflerini %50 aştı ve başarıyı yakaladı. Bu ‘Crossover’ model, hatchback, SUV ve MPV’lerin en iyi özelliklerini bir araya getirerek tüm bu segmentlerin de ötesine geçti.

Modernliği, Peugeot tasarım gücüyle SUV’ların üstünlüklerini birleştirme kapasitesinde, sürüş keyfi ile işlevselliği bir araya getirme yeteneğinde yatıyor. Çok yönlü ve çok amaçlı olan bu model tüm bu özelliklerini farklı kullanım şartlarında ortaya koyuyor. Kokpit tasarımı ve teknolojik donanımları, sınıfının en üst düzeyindeki dinamik özellikleri ve sunduğu benzersiz sürüş deneyimi ile sürücüsüne keyif ve veriyor.

Tüm güçlü noktalarını koruyarak yenilenen 3008, yeni farlarıyla simgelenen çağdaş tasarımını zarafetle taşıyor. LED ön ve arka farlar bu modelin ilk bakışta ayırt edilmesine olanak veriyor. Yeni teknolojik donanımlar aracın dinamizmini ve kullanım rahatlığını attırıyor. Göz hizasındaki gösterge panelinde farklı işlevler farklı renklerle gösterilerek bilgilerin anında okunmasını sağlıyor. Geri görüş kamerası aracın arkasındaki alanı ekranda görüntüleyerek manevraları kolaylaştırıyor. Yeni Peugeot 3008, Mart ayından itibaren 1,6 e-HDi 115 hp (ETG6) motor seçeneği ile Türkiye pazarına sunuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir