OpelOtomobil Yorumları

Opel Ampera Yorumları

Opel Ampera ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Yeni Opel Ampera, sürüşe yeni bir temiz motor teknolojisi getiriyor. Bataryaların bilindik sınırlamalarından uzak olan Ampera, canlı bir elektrikli performans ve 500 kilometreyi aşan bir menzil sunuyor.

Şık ve dinamik bir görüntüye sahip Yeni Opel Ampera geniş ve sportif duruşuyla bütün bakışları üzerine çekiyor. Hatlar son derece açık ve kesin. İmza niteliğindeki ön ve arka aydınlatmalar, cömertçe kullanılmış cam yüzeyler hareket halindeki teknolojinin ani etkileşimine katkı sağlıyor.

Yeni Opel Ampera’nın kalbinde E-REV itiş sistemi bulunuyor. Dünyada ilk kez bir elektrikli seri üretim araçta kullanılan, genişletilmiş menzil sistemi Ampera’ya 500 kilometreyi aşan bir menzil kazandırıyor.

Yeni Opel Ampera’nın uzun ömürlü 16 kWs lityum-iyon bataryası 111 kW (150 hp)’a kadar üstün bir güç sunuyor. Sadece bataryada depolanan enerjiyle Yeni Opel Ampera 40-80 kilometre arası bir menzil yapabiliyor. Üstelik sıfır akaryakıt tüketimi ve sıfır emisyonla.

Yeni Opel Ampera ileri seviyede yol tutuş ve kullanışlılık sunuyor. Doğrudan kremayerli direksiyon, gelişmiş McPherson ön gergi kolları ve arka süspansiyon burulma yaylarıyla beraber düşük bir ağırlık merkezi araca tam kontrol veriyor. Trafiğe ayak uyduramayacağınızı sanmayın. 111 kW (150 hp)’lık güç ve 370 Nm’lik ani bir torkla yeni Ampera 0-100 km’ye 10 saniyeden daha az bir sürede çıkabiliyor.

Yeni Opel Ampera güvenliği yeni seviyelere taşıyor. Sadece yolcular değil, bataryalar ve elektrikli sürüş ekipmanları da koruma altına alınıyor. Bataryalar çok sağlam çelik bir yapı içine oturtulmuş ve ısınmayı önlemek için elektronik olarak sürekli takip edilen sıvı soğutmalı bir sisteme sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir