Mitsubishi

Mitsubishi Space Star Sedan

Mitsubishi Space Star Sedan, Mitsubishi yeni modeller tanıtmaya başladı. 17 Aralık’ta başlayan ve 26 Aralık Pazar günü sona erecek olan Montreal Otomobil Fuar’ında Nissan yeni Space Star Sedan modelini tanıttı.

Asya kıtasına Mirage G4 Sedan ve Attrage olarak pazarlanacak olan Mitsubishi’nin bu 4 kapılı ufak Sedan modeli, 74 beygir güç üretecek 3 silindirli 1.2 litrelik benzinli motora sahip olacak.

Bu modelin Space Star hatchback modelinden farklı olup olmadığını merak eden okuyucularımıza cevabımız evet, standart modelden farklı. Space Star Sedan modeli Şangay’da yayınlanan konsept modelden esinlenilmiş farklı bir ön tasarıma sahip.

Hatchback modele göre daha keskin ön farlara sahip olan yeni Space Star, üç parçalı ön ızgara ile karşımıza çıkıyor. Space Star Sedan modelinin iç tasarımı sade tutularak, buton karmaşasından kaçınılmış. İç tasarımda dokunmayik ekrana sahip 7 inç boyutunda bilgi ekranı, 3 kollu fonksiyonel direksiyon gibi özellikler sunulmuş.

Mitsubishi Space Star sedan modeli, markanın Asya pazarında satışta olan Attrage modelne bir hayli benziyor. Fiyatı ve satışa çıkacağı tarih hakkında henüz bir bilgi bulunmayan Mitsubishi Space Star Sedan modeli, önümüzdeki aylarda düzenlenecek New York Otomobil Fuarı’nda sergilenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir