Opel

Makyajlı Opel Insignia Satışa Sunuldu

Makyajlı Opel Insignia Satışa Sunuldu, Alman otomobil üreticisi Opel’in amiral gemisi Insignia modelini makyajlayarak satışa sundu. 2014 yılı içinde satışa sunulacağı açıklanan Yeni Opel Insignia ülkemizde bu aydan itibaren vitrinlerdeki yerini almaya hazırlanıyor

Dış tasarımda değişen yeni ızgara ve ön farlar hemen dikkat çekerken modelin iç tasarımında ise kullanıcıları yeni bir kokpit karşılayacak.

1.4 ve 1.6 litrelik benzinli ve sadece 2.0 litrelik dizel motor seçenekleri ile satışa sunulan Yeni Opel Insignia otomatik şanzıman seçeneğini de unutmuyor. Sadece 1.6 ve 2.0 litreye sahip motorlarında sunulan otomatik vites seçeneği ile birlikte aracı 4 tekerlekten çekişli AWD versiyonu ile de temin etmek mümkün.

73.000 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulan modelin baz versiyonu olan Edition paketi D segmentinde yer alan bir araç için oldukça boş olarak görülüyor. Otomobil çevreleri Opel’in bu yorumunu fiyatı aşağıya çekerek daha çok kullanıcıya ulaşmak olarak yorumluyor.

Daha önceden de tanıdığımız Edition Elegance ve modelin en dolu versiyonu olan Cosmo paketi ile de satılacak olan Yeni Opel Insignia, yakıt tüketim değerleri olarak daha da iyileştirilmiş ve daha az yakan bir araç olarak yollara çıkıyor.

Opsiyonel olarak sunulan dokunmatik ekranlı multimedya sistemi, sesli komut sistemi, touchpad, yeni şasi, adaptif hız sabitleme sistemi ve anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi makyajlı Insignia modelinin en önemli silahları olarak görülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir