KiaOtomobil Yorumları

Kia sportage yorumları

Kia sportage ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Sportage, Active ECO sistemiyle ekonomiyi güce asla feda etmez… Örneğin 2.0L dizel motorlu bir Sportage, 100 km’de sadece 6,1 litre yakıt tüketir.

Sportage, 1.6L benzinli ve 2.0L dizel motor seçenekleriyle gücü ayaklarınızın altında hissetmenizi sağlıyor. Direkt enjeksiyonlu dual CVVT sistemi kullanılan 1.6L benzinli motorunda 6 ileri manuel vites bulunuyor ve bu motoruyla tam 135 PS güç üretiyor. 2.0L dizel motorunda 6 ileri tiptronik vites ve 184 PS güç sadece pedala dokunmanızı bekliyor. Sportage, sürüş keyfini vazgeçemeyeceğiniz bir tutkuya dönüştürüyor.

Sportage Euro NCAP değerlendirmesinden 5 yıldız alarak geçti. Sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları, aktif ön kafalıklar, Elektronik Dengeleme Programı ESP, EBD destekli ABS fren sistemi, Fren Destek Sitemi BAS, Patinaj Engelleme Sistemi TCS, Takla Önleme Sistemi ROP, Yokuş İniş Destek Sistemi DBC ve Yokuş Kalkış Destek Sistemi HAC Sportage’ı olabileceğiniz en güvenli yerlerden biri haline getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir