KiaOtomobil Yorumları

Kia ceed sporty wagon

Kia ceed sporty wagon ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Bir otomobilin gerçek karakterini onun gaz pedalına dokunduğunuzda kulağınıza gelen sesten anlarsınız. Motorunun size hissettirdiği güçten, yola çıktığınızda size tanıdığı özgürlükten anlarsınız. cee’d SW, 128 PS gücündeki 1.6L dizel motor ile kombine edilebilen 6 ileri manuel ve 6 ileri otomatik vites seçenekleri ile sunuluyor. Güçlü dizel motoru ile cee’d SW, size daha önce yaşamadığınız bir sürüş deneyimi yaşatacak.

Kullandığınız otomobilin içinde kendinizi güvende hissetmiyorsanız, o otomobilin sahip olduğu diğer özelliklerin ne önemi var ki?

cee’d ile tanıştıktan sonra bir otomobile güvenmenin ne demek olduğunu anlayacaksınız.

Euro NCAP değerlendirmesinden 5 yıldız alarak güvenliğini tescil ettiren cee’d SW bununla kalmayarak, EBD destekli ABS fren sistemi, BAS (Fren Destek Sistemi), ESS (Acil Fren Sinyali), HAC (Yokuşta Kalkış Destek Sistemi), ESP (Elektronik Stabilite Programı), VSM (ESP’li Araç Denge Yönetim Sistemi), TCS (Patinaj Engelleme Sistemi) gibi birçok elektronik sistemi standart olarak sunuyor. Demek oluyor ki, bir KIA cee’d SW’niz varsa her zaman güvendesiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir