Haberler

Jaguar’ın SUV aracının fotoğrafı sızdı

Jaguar’ın SUV aracının fotoğrafı sızdı, Jaguar’ın kontrolü Hintli Tata’ya geçtiği günden bu yana marka etkileyici araçlar üretmeye başladı. Aylar önce bir SUV geliştirdiğini duyuran Jaguar’ın kompakt boyutlarda olacağı anlaşılan otomobilinin ilk fotoğrafları da yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Dik yerleştirilmiş büyük ön panjuru ve ince tasarımlı LED farlarıyla bir Jaguar olduğu belli olan aracın tamponlarında yer alan hava girişlerinin çerçeveleri de LED aydınlatmalara sahip. Şişkin çamurluklar ve büyük jantlarla güçlü bir görünüme sahip olan aracın yan aynaları da farklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Dinamik bir görünüm sunan arka kısımda spoiler, F-Type modelinden alınmış gibi duran LED stoplar, çift egzoz çıkışı ve yine ince bir şerit haline getirilmiş arka sis farları farklı bir duruşa sahip.

Dar cam alanlarına sahip olan konseptin iç mekanını daha ferah gösteren panoramik cam tavan üzerine şeritler çekilirken mavi renkli ambiyanş ışıklandırması ve çift renkli deri döşemeler yaşam alanına daha aydınlık bir hava vermiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir