Hyundai

Hyundai Kona 1.6T – GDI 4×4 Elite Smart

Hyundai markasına ait modellerin arasında en sıra dışı olanları genellikle Kona serisi olmaktadır. Hyundai Kona 1.6T – GDI 4×4 Elite Smart  modeli de son model özellikleri ve tasarımı ile dikkat çeken başarılı modeller arasında yer almaktadır.

Keskin çizgileri ve oldukça şık tasarımı ile göz dolduran Hyundai Kona 1.6T – GDI 4×4 Elite Smart modeli, küçük sınıf modeller arasında yer alıyor. Modern tasarımı haricinde özellikleri de oldukça iyi olan aracın ilk olarak iki parçalı far takımına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Üst bölümde LED gündüz farları yer alırken altta ise mercekli farlar bulunmaktadır. Bu tasarım daha önce de karşımıza çıksa da Hyundai için yeni bir tasarım olduğunu söyleyebiliriz.

Hyundai Kona 1.6T – GDI 4×4 Elite Smart modelinin ön kısmına baktığımızda ise büyük bir ön ızgara yer aldığını görüyoruz. Ayrıca kullanılan çamurluk kenarları, ön far çerçevesi gibi farklı tasarımlar aracın biraz arazi aracı görünümüne sahip olmasını sağlıyor. Bu korumalar ise hem şehir içinde hem de arazide aracın hasar almasını önlemek için kullanılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir