HaberlerHyundai

Hyundai ix35 için yeni donanımlar

Hyundai ix35 için yeni donanımlar, Hyundai SUV segment temsilcisi ix35 modeli için yeni şanzıman ve donanım seçenekleri açıkladı. Buna göre modelin 1.6 litrelik benzinli versiyonlarına da otomatik vites seçeneği ilave edildi. Sadece Style ve Style Plus olarak sunulan donanım paketine Elite paketini de ekleyerek yelpazesini genişleten Hyundai ix35, ayrıca vergi avantajı bulunan 1.6 benzinli motor versiyonlarına 6 ileri otomatik şanzıman seçeneği de ekledi.

1.6 GDI Style 59.200 TL, otomatik versiyonu 62.200 TL, 1.6 GDI Elite 65.500 TL, otomatik versiyonu 68.500 TL olurken modelin tek dizel otomatik versiyonu olan 2.0 CRDİ Elite otomatik seçeneği ise 115.000 TL olarak belirlendi.

Modele yeni eklenen Elite paketi ise Style donanım paketinde sunulan standart donanımlara ek olarak Deri Koltuklar, Ön ve Arka Koltuk Isıtma Sistemi, Dikiz Aynası Üzerinde Geri Dönüş Kamera Ekranı, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Düğmesi, UV korumalı karartılmış camlar, Elektrikli açılır cam tavan, Geri dönüş kamerası, Akıllı park asistanı gibi teknolojiler barındırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir