Hyundai

Hyundai i10 ve i20 Cenevre de

Hyundai i10 ve i20 Cenevre de, Hyundai Assan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar yeni modellerle ilgili olarak, “Hyundai, Cenevre’de Yeni Genesis ve Intrado gibi iki yeni modelin tanıtımını yaptı ama bizleri asıl ilgilendiren konu Yeni i10’un tüm Avrupa’da hızla artan imajı oldu. Yeni i10, Avrupa’nın 30’dan fazla ülkesinde en çok tercih edilen A segmenti otomobil olma yolunda hızla ilerliyor. Birçok ülkenin hızla artan taleplerini karşılamak için üretim kapasitemizi sonuna kadar kullanıyoruz.

Geçtiğimiz yıl yatırımı tamamlanan fabrikamızda bugün tam kapasiteyle birlikte yüksek üretim adetlerine ulaşıyoruz. Hatta geçtiğimiz Ocak ayında 12.425 adet ihracat yaparak 2002’den bu yana en yüksek Ocak ayı rakamlarına ulaştık. Bu sebeple ürettiğimiz i10 ve i20 sayesinde hem Hyundai imajına, hem de yüksek ihracat rakamlarımızla ülkemizin ekonomisine katkıda bulunuyoruz” dedi.

84. Cenevre Otomobil Fuarı, 6-16 Mart 2014 tarihleri arasında ziyaretçilere kapılarını açık tutacak. Cenevre Otomobil Fuarı’nı bu yılda binlerce kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir