HaberlerHyundai

Hyundai Elantra yenileniyor

Hyundai Elantra yenileniyor, Hyundai kompakt otomobilinin makyajlı halinin ilk fotoğraflarını resmi olarak duyurdu. Ülkemizde de oldukça başarılı satış rakamlarına ulaşan Elantra’nın makyajlı versiyonu, geçtiğimiz günlerde üretime girmeden önce Güney Kore’de test edilirken görüntülenmişti. Yoğun kamuflaj altında test edilen 2014 Elantra’nın nasıl görüneceğine dair bilgiye ulaşılmamıştır.

Yine sitesinden yayınladığı fotoğraflar ile makyajlı Elantra’nın tasarımı hakkında sır vermeyen Hyundai’nin, Avrupa’nın yanı sıra Amerika ve Kanada’da da başarılı satış rakamları yakalayan kompakt modelin tasarımında köklü değişiklikler yapmayacağı düşünülüyor.

Hyundai’nin ABD’de en çok satan orta sınıf sedan modeli Sonata’yı geçerek birinci sıraya yerleşen Elantra’nın bu başarısı, markanın yenilikçi tasarım anlayışının Amerikalı otomobil severler tarafından ne kadar sevildiğini ıspatlıyor.

5 kapılı GT hatchback, 2 kapılı coupe ve 4 kapılı sedan olmak üzere 3 farklı versiyonu bulunan Elantra modelinin yalnızca sedan modeli makyajlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir