Honda

Honda Civic Tourer Yollara Çıktı

Honda Civic Tourer Yollara Çıktı, Frankfurt Otomobil Fuarı’nda dünya prömiyeri yapılan yeni SW Honda Civic Tourer modelinin İngiltere’de satışa sunulacak donanım seviyeleri ve fiyatları belli oldu.

Aralık ayının başından itibaren sipariş edilebilecek yeni Civic SW modelinin teslimlerine 2014 yılının şubat ayından itibaren başlanılacak. İngiltere’de üretilecek olan Civic SW modelinin 1.8 litrelik i-VTEC S motorlu giriş versiyonu £20,265’den (66 bin TL) başlayacak, 1.6 litrelik i-DTEC EX Plus motor seçenekli Civic SW ile £27,460’a (89 bin 575 TL) kadar ulaşacak.

140 beygir güç üretecek 1,8 litrelik benzinli VTEC motor seçeneği 6,5 lt/100 km karma yakıt tüketimine ve 149g/km karbondioksit salınımına sahip olacak. Yeni Civic SW modelinin en pahalı motor seçeneği olan 118 beygir güç üreten 1.6 litrelik turbo dizel motor ise 0-100 km/s hızlanmasını 10.1 saniyede tamamlayacak ve 100 kilometrede ortalama 3,8 litre yakıt tüketecek.

“S” olarak adlandırılan giriş donanım seviyesinde Bluetooth Eller Serbest Telefon, DAB dijital radyo, USB bağlantısı ve 16 inçlik çelik jantlar standart olarak sunulacak.

“SE Plus” donanım seviyesinde ise Honda, “S” paketine ek olarak arka park sensörleri, 17 inçlik çelik jantlar, Adaptif Amortisör sistemi, ısıtmalı ön koltuklar, HDD navigasyon sistemi ve karartılmış arka camlar standart olarak sunulacak.

En üst seviye olan “EX Plus” donanım seviyesinde ise far yıkama, akıllı giriş ve çalıştırma, güneş gözlüğü tutucusu, ambiyans ışıkları ve Bi-HID ön farlar diğer paketlere eklenerek sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir