Ford

Focus Makyaja Giriyor

Focus Makyaja Giriyor, Ford özellikle kompakt aile otomobili klasmanında en tartışmalı tasarımlara imza atan markalardan birisi. Birçok otomobil sever Focus’un ne önden ne de arkadan bakınca güzel görünmediği fikrini belirtiyor.

Fakat makyajlanan Fiesta ile harikalar yaratan Ford tasarımcıları şimdi de boş durmayıp Focus’un yüzünü makyajlamak için çalışıyorlar. Yaklaşık bir yılı aşkın süredir üzerinde çalışılan makyajlı Focus prototipi test sürüşü sırasında, yoğun kamuflaj altında görüntülendi.

İkizkenar yamuk şeklinde olacak ve mevcut modeldekinden daha üstte, farların arasına konumlandırılacak yeni ön ızgara, krom rengi sayesinde makyajlı Focus’a daha şık bir hava katacak. Mevcut modelde ön ızgaranın iki yanında yer alan, ızgara gibi görünen ancak işlevi olmayan siyah üçgen parçalar makyajlı modelde yer almayacak.

Auto Evolution adlı internet sitesi için görev yapan fotoğrafçılar tarafından test sırasında hem 5 kapılı hatchback modelinin hem de Focus ST performans modelinin gizli görüntülerine ulaşılmış.

Motor seçenekleri satışa sunulduğu pazara göre değişecek olan makyajlı Focus’un 1.5 Litrelik direkt enjeksiyonlu benzinli motor seçeneği ile Asya’da, 1.0 litrelik EcoBoost motor seçeneği ile ise Avrupa’da satışa sunulacağı biliniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir