FiatOtomobil Yorumları

Fiat 500 yorumları

Fiat 500 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Fiat, minik hatchback otomobili 500’ün spor versiyonunu Avrupa pazarı için piyasaya sürdü. Yeni jantlar, sportif hatları ile ön ve arka tampon, koyu krom kuşaklar, koyulaştırılmış camlar ve arka spoyler ile 500S modeli, standart Fiat 500 ve Abarth performans modeli arasındaki boşluğu dolduracak.

Sportifliği dış tasarımda bırakmayıp iç tasarımında da yer veren 500S, kırmızı dikişli deri koltukları, yine kırmızı detaylara sahip özel direksiyon ve vites topuzu ile mükemmel bir kontrast yakalıyor. İç ve dış tasarımda kullanılan birçok 500S logosu da sahibine ayrıcalıklı olduğunu her fırsatta hatırlatıyor.

Abarth performans modeli dışındaki tüm standart 500 donanımları ile kombine edilebilecek Fiat 500S, müşterilerine 1.2 litre 69 beygir, 0.9 litre turbo motor 85 beygir, 1.4 litre 100 beygir, 1.2 litre EasyPower 69 beygir ve 1.3 litre Multijet 95 beygir olmak üzere 5 motor seçeneği sunacak.

Fiat 500S Avrupa ülkelerinde 13 bin Euro başlangıç fiyatı ile satışa sunulacak.

Fiat’ın 500S için yayınladığı basın duyurusundan bir kısım ise şöyle:

Fiat 500S. Süper kompakt sınıfın asi çocuğu.

Genç ve maskülen kesime hitap eden 500S, sportif görünümünün yanında oldukça zengin bir donanın sunuyor.
Manuel klima kontrolü, Blue&Me sistemi ile fonksiyonel direksiyon, deri koltuk ve elektrikli aynalar standart olacak.

Zengin donanımı ile özellikle gençleri mest eden Fiat 500S, güçlü bir kişiliğe sahip spor otomobil arayan erkeklere hitap ediyor. Agresif bir görüntüyle karakterize edilen 500S’i İtalya’da sipariş etmek mümkün.

Maksimum ergonomik ve konforlu sürüş deneyimi yaşatmak için tasarlanan bu sportmen beyefendi, yarışçı ruhunu gizleyemiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir