DaciaOtomobil Yorumları

Dacia Duster yorumları

Dacia Duster ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Dacia Duster ile bütün geniş alanlar size ait. Geniş iç mekanlı 4×4 Dacia Duster sağlamlığını ve engel aşma kapasitesini hizmetinize sunuyor. Geniş ve kullanışlı iç mekanı maksimum konfor ile bütün ihtiyaçlarınızı taşımanıza olanak veriyor. Yüksek sürüş konumu ile yolculuklarınıza tam güven ve huzur içinde çıkabilirsiniz. İnanılmaz bir fiyata sunulan Dacia Duster tutumlu motorları ve sınırlı CO2 salımları sayesinde çevreye de saygılı. Dacia Duster ile daha az harcayarak daha fazlasına sahip olmak istemez misiniz?

Geniş çamurlukları ve yüksek kasa yapısı kişiliğini hemen ortaya koyuyor : Dacia Duster gerçek bir arazi aracı! Çekici tasarımlı Dacia Duster krom kaplama radyatör ızgarası ve çift optikli ön farları ile şehirde de herkesin beğenisini kazanıyor. Duster’ın eşsiz görünüşü look paketi seçilerek (Krom renkli ön ve arka koruma kızakları, eteklikler, dış dikiz aynaları, siyah veya krom renkli tavan barları, karartılmış arka kapı, kelebek ve bagaj kapağı camları), veya mevcut çok sayıda aksesuar arasından seçim yaparak daha da güçlendirilebiliyor. Dacia Duster için tasarım aynı zamanda keyif ile eş anlamlı.

Dacia Duster hiçbir zeminden, hiçbir yoldan korkmaz. Yüksekliği ve engel aşma açıları ile tasarlanmış olan Duster gerçek 4×4 yeteneklerine sahip. Kasa yapısı her türlü yol ve arazi koşullarının üstesinden gelmesini sağlar. Dacia Duster boyutlarına göre kompakt ve hafif bir araç, bu da ona büyük bir çeviklik kazandırır ve arazi performansını artırır. Bu performanslara yeni 6 ileri* vites kutusu da katkıda bulunmaktadır; bu vites kutusu engebeli arazide seyir, yokuş veya yüklü kalkışta, yokuş aşağı aracı tutmak için kısa birinci vites oranına sahiptir (1 000 d/d’da 5,79 km/h). Dacia Duster kolay kullanım özelliği ile her türlü yol koşuluna adapte olur. Hem de güvenlik içinde!

Zaman değişiyor. Bir 4×4 kullanmak uzunca bir süre bir ayrıcalık olarak kabul ediliyordu; Dacia Duster ile bu keyif şimdi erişilebilir oldu. İnanılmaz bir fiyata sunulan Dacia Duster optimize bakım programı, güvenilirlikleri kanıtlanmış tutumlu ve çevreye saygılı motorları sayesinde düşük kullanım maliyetleri sergiliyor. Buna göre, dCi motorlar bir depo yakıt ile daha fazla kilometre yapma olanağı sağlıyorlar ve aynı zamanda 4×2 versiyonlarda 140 g/km’nin altında ve 4×4 versiyonlarda 150 g/km’nin altında kalan düşük CO2 salımlarıyla ayırt ediliyorlar. Gerçek bir tasarruf anlayışı!

Dacia Duster geniş ve konforlu bir iç mekana sahip. Pratik ve işlevsel iç mekanı 5 yolcuya bütün bagajları ile rahat yolculuk olanağı sunuyor. Dacia Duster versiyonlara göre 475 litreye kadar bagaj kapasitesi sunuyor. Arka koltuklar yatırıldığında, yükleme alanı 1 636 litreye ulaşıyor. Ön yolcu koltuğunun sırtlığı katlandığında, 2,65 m uzunluğa kadar eşyalar iç mekana yerleştirilebiliyor. Sürücüler ve ailelerinin beklentileri farklı olduğundan, Dacia Duster temel donanımlar sunuyor. Araçta gereksiz hiçbir şey yok ve herkes kendi Duster’ını serbestçe kişiselleştirebilir! Bütün ihtiyaçları karşılamak için, birçok paket ve opsiyon sunuluyor. Tek kelimeyle : Dacia Duster’da bütün istek ve ihtiyaçlar için bir çözüm mutlaka vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir