Dacia

Dacia Sandero Stepway yorumları

Dacia Sandero Stepway ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Yeni Dacia Sandero Stepway daha da çekici kaslı tasarımıyla modern bir hatchback olarak kendini ortaya koyuyor. Eğer güçlü kişiliğe sahip bir araç arıyorsanız, kişilikli iç ve dış tasarıma sahip Yeni Sandero Stepway beğeninizi kazanacak! Yeni ön yüzü ve özel karoseri özellikleri – krom renk ön ve arka kızakları, sis farları, genişletilmiş çamurluklar, 16 inçlik jantları, çift renkli tavan çıtaları ve standart metalik rengiyle Yeni Dacia Sandero Stepway tutarlı ve daha da iddialı maceracı tarzını sergiliyor. Yeni Dacia Sandero Stepway yükseltilmiş zemin yüksekliği, ön/arka motor şasi koruma kızakları ve marşpiyeleri ile her tür zemine uygun ‘off road’ özelliklerini koruyor. Sağlam, güvenilir yeni Dacia Sandero Stepway en zorlu yol ve iklim koşullarına dayanacak şekilde tasarlandı. Şehir dışına kaçışlar, alışılmış yollardan çıkmak için ideal.

Fiyat yönünden son derece ulaşılabilir kalarak maceracı özelliklerin tamamını bir araya getiren Yeni Dacia Sandero Stepway, daha dinamik bir tarz için özel dokuma ve gri dikişli bir döşemeye sahip.

Modüler ve cömert Yeni Dacia Sandero Stepway 320 litrelik bir bagaj ve ihtiyaçlarınıza göre yükleme hacmini genişletmeye yarayan 1/3-2/3 katlanır arka koltuklar sunuyor.

Kabin özellikle merkezi yerleştirme bölmesi, 1,5litrelik bir şişeyi alabilecek ön kapılardaki saklama gözleri ile daha fazla yerleştirme alanı sunuyor.

Yeni Dacia Sandero Stepway güçlü motor seçeneklerine sahip : TCe 90 bg (benzinli) ve dCi 90 bg. Yeni Sandero Stepway çok yeni bir motordan yararlanıyor; Renault grubunun mekanik mükemmelliğinin yeni sembolü olan TCe 90 bg. Bu küçük dahi, sürüş keyfi ve zevki, hesaplı yakıt tüketimi ve CO2 emisyonlarını (116 gr/km) azalan günlük kullanım maliyeti avantajı ile birlikte sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir