Haberler

Çocuklara Karne Hediyesi Saat Saat’ten!

Çocuklara Karne Hediyesi Saat Saat’ten! Çocuklarınız, minik yeğenleriniz ya da kuzenleriniz yıl boyunca okul ve dersler ile yoruldu. Onlara şöyle güzel bir karne hediyesi almak, muhtemelen aşırı mutlu ederdi. Hediyelerini minik sevdiklerinize, bu platformdan seçmeye ne dersiniz? Binlerce ürün çeşidinde, binlerce farklı desen ve modellere buyurun.

TCL MT42X Mavi Movetime Family Watch

https://www.saatvesaat.com.tr/ elektronik grubunda hoş ürünler sunarak, çocuklarınız ile her daim iletişim üzerinde olmanıza yardımcı olur. Bu sayede onlardan asla habersiz kalmazsınız. Bu şık ve fonksiyonel ürün ile tanışmak için acele edin!

TCL MT42X Mavi Movetime Family Watch; kırmızı, mavi ve lacivert renkleri ile göz dolduruyor. Çocuklarınızın koluna fazlasıyla yakışacak bu ürün; ergonomik bir şekilde tasarlandı. Ürünün kasa şekli, kare olarak imal edilmiştir. 2D cam ve dokunmatik renkli ekrana sahip bir modeldir. Ekran boyutu ise 1,54” olarak imal edilmiştir. Çift çekirdekli ürün 2 MP kameraya sahiptir. Hafızası ise RAM 512 MB ve ROM 4 GB olarak sunulur. Ürün 2 yıl garanti kapsamında sunulur. Kadran tipi dijital ekrandır. Spor saat grubuna dahil olan ürün, çocuklar için tasarlanmıştır. Silikon kayışa sahiptir. Takvim, alarm ve kronometre bulunur. Ürün IP65 su geçirmez yapıda sunulur.

Xonix XOX-EC003 Çocuk Kol Saati

https://www.saatvesaat.com.tr/ sevimli saatleri ve şekilli yapıları ile çocuklar bu saatlere bayılacak!

Xonix XOX-EC003 Çocuk Kol Saati, mavi renkte ve kordonu sevimli karakterler ile süslüdür. 3 ATM kadar su geçirmezlik özelliği sayesinde, dayanıklılık sunar. Kayış malzemesi silikon olarak imal edilmiştir. Yuvarlak kesime sahip kasa, mineral cam ile tamamlanır. Ürün kasa çapı 30 mm ve kasa kalınlığı ise 11 mm boyuttadır. Kadranı analog tipte olup kadran iç rengi ise beyazdır. Quartz teknolojisi ile üretilen bu ürün, 2 yıl garantı kapsamında olarak; siz değerli müşterilerine kaliteyi, güvence ile sunar.

Xonix XOX-OM002 Çocuk Kol Saati

https://www.saatvesaat.com.tr/ sunduğu şık ürünlere sadece çocuklar değil büyüklerde bayılacak. Ürün her ne kadar kız çocukları için üretilmiş olsa da, oldukça zarif bir model olması sayesinde; büyüklerinde gözü kalacak. Hadi tıkla, sende bu muhteşem ürünü sitesinde kendin gör.

Xonix XOX-OM002 Çocuk Kol Saati, zarif ve şık tasarımı ile saat sever bireyleri adeta büyülüyor. Ürün pembe, gold ve grinin muhteşem birleşimi ile imal edilmiştir. Saatte pembe renk hakim olup, diğer renkler ile detaylandırılmıştır. Kadran tipi analogtur. 10 ATM kadar su geçirmez. Kasa çapı 38 mm ve kalınlığı 10 mm yapıdadır.

Xonix XOX-EC001 Çocuk Kol Saati

https://www.saatvesaat.com.tr/ sunduğu bu ürün hayvan sever çocuklar için ideal.

Xonix XOX-EC001 Çocuk Kol Saati, silikon kısmı hayvan motifleri ile süslenmiştir. Yeşil renge sahip olan model analog kadran tipindedir. 3 ATM kadar su geçirmez özelliğe sahip model, minik bileklere çok yakışacak.

Xonix XOX-PPAA05 Çocuk Kol Saati

https://www.saatvesaat.com.tr/ sitesindeki muhteşem renklere sahip, bu şık ürünü görmeden geçmeyin!

Xonix XOX-PPAA05 Çocuk Kol Saati, 10 ATM kadar su geçirmez yapısı ile dayanıklıdır. Yuvarlak kasası, analog kadran tipindedir. Silikon kayışı ile bilekleri rahat ettirir.

https://www.saatvesaat.com.tr/ platform kadın, erkek ve çocuklara dair pek çok çeşidi müşterileri ile buluşturuyor. Saatlerden, takılara, kartlara, kalemlere kadar ürün yoğunluğu sayesinde size de zevk ve ihtiyaca göre seçmek kalıyor. Hadi sende gel bu zamanı gösteren ürünlere sahip olarak, zamanı kaçırma!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir