Haberler

Asics Sezon Sonu İndirimi Başladı!

Asics son dönemlerin en sık tercih edilen spor markaları arasında yer alıyor. Sunulan yüksek kalitenin yanı sıra materyallerin anatomik yapı ile uyumu da bu modellerin sıklıkla tercih edilmesini sağlayan temel unsurlar arasındadır. Rahatlığınıza düşkünseniz ve satın aldığınız ayakkabıyı uzun seneler boyunca kullanmayı tercih ediyorsanız doğru adrestesiniz. Kampanyaları takip ederek almak istediğiniz ürünü çok daha uygun fiyata satın alma imkanını yakalayabilirsiniz!

GEL-LYTE III OG

GEL-LYTE III OG modeli günlük hayatınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor. Bu modelin hem şık hem de göz alıcı tasarımı spor ayakkabıdan beklenenden çok daha fazlasını size sunuyor. Sunulan bu harika tasarım ile günlük hayatınızda rahatlığı sağlarken aynı zamanda modern hayatın tempolu akışına da ayak uydurabilirsiniz. Materyallerin kalitesi yüksek verimliliği ile dikkat çekiyor!

GEL-TRABUCO TERRA

GEL-TRABUCO TERRA modeli sayesinde asarımın hoş yapısı sizi memnun edecek! Tasarımın bir spor ayakkabıda bu denli ön plana çıktığı nadir modellerden biri olduğunun da altı çizilmelidir. Modelin taban desteği sayesinde hareketten kaynaklanan herhangi bir sorun meydana gelmeyeceğini de eklemek gerekiyor. Hoş tasarımın yanı sıra, kullanımın kolay olması da memnun etmektedir. Bu model kadınların hem klasik parçalar ile hem de spor kombinler ile bir arada kullanarak hem uyum hem de tezadın bileşimini yakalayabileceği seçenekler arasında yer alıyor.

GT-1000 11

GT-1000 11 modeli erkeklerin günlük hayatta bir ayakkabıdan beklentisini anında karşılayacak seçenekler arasındadır. Ayakkabının ayağın anatomik yapısı ile birebir uyumlu olması memnuniyeti desteklemektedir. Bu aşamada tabanın ortopedik olmasının etkisini de yadsımamak gerekir. Kişilerin alım adımlarında modeli favorilere ekleyerek indirimi takip etmesi de kendi bütçesine uygun bir biçimnde satın alım adımını tamamlamasını mümkün kılmaktadır.

GEL-CUMULUS 23 LITE-SHOW

GEL-CUMULUS 23 LITE-SHOW modeli renkleri ille hayran bırakıyor. Bu sorunsuz tasarımdan ve renklerin uyumundan istifade ederken harika bir görsel kalitenin de tadını çıkartabileceksiniz. Modelin hafif yapısı gün içerisinde hareketlerinizde asla bir kısıtlama olmadan kullanım adımının tamamlanmasını sağlayacaktır. Hareketlerinizi destekleyecek olan taban yapısı ile harika bir duruş sağlamaktadır. Belirli aralıklar ile indirim dönemlerine girmektedir. Bu indirim dönemlerini yakalayarak piyasanın en kaliteli ürünlerini sorunsuz bir biçimde satın alma imkanını da elde edebilirsiniz.

GT-2000 10

GT-2000 10 modeli koşu sırasında sizin için ideal parçalardan biri olacak. Koşunun ayakta yorgunluk yaratmadan anında tamamlanması için harika bir sistem sunmaktadır. Sunulan bu koşu ayakkabısı modelinin hem hafif hem de oldukça rahat olması performansınızı sorunsuz şekilde sahaya yansıtmanızı sağlayacaktır. Saatlerce hareket halinde olsanız dahi ayağınızı koruma imkanını elde edeceksiniz! Asics markasına asics.com.tr linki üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Harika ürün kalitesine olabildiğince uygun fiyatlı bir biçimde erişim adımını tamamlamanıza olanak verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir