CitroenKampanyalar

Citroen Mart 2014 Kampanyası

Citroen Mart 2014 Kampanyası, Kendine özel dinamik stili, geniş bagaj ve iç hacmi, çevreye duyarlı ekonomik motor seçenekleri ile fark yaratan Citroën C4 modelinde ise 7.000 TL’ye varan indirim avantajı tüketicileri bekliyor.  Citroën’in binek ürün gamının lokomotif modeli olan Citroën C4 yüksek kalitesi ile geniş bir müşteri kitlesinin beklentilerine cevap veriyor.

Citroën mühendisleri tarafından Dünya’nın dört bir tarafında, farklı iklim ve yol şartlarında dört milyon kilometreden fazla test edilen ve sedan pazarına yeni bir soluk getiren Citroën C- Elysée modelin de 3.500 TL’ye varan indirimler tüketiciler ile buluşuyor. Citroën’ in teknoloji ve tasarım konularındaki uzmanlığını yansıtan C- Elysée; ekonomik motorları, avantajlı fiyat seviyesi ve çarpıcı tasarımı ile dikkat çekiyor.

Ticari araçlarıyla da yoğun ilgi gören Citroën; ticari araç segmentinin önde gelen modeli olan ve güç, yakıt tasarrufu, güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen 2014 model Berlingo Combi modelinde 4.500 TL’ye varan indirim avantajı sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir