Citroen C4 yorumları

Citroen C4 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Sürücü kabininde hissedilir ölçülerde degişiklik yapan yeni Citroen C4 oldukça iddalı bir modeli ile büyülemeye devam ediyor.Yolcu kabinine ; vites kolu ,farlar , direksiyon kumandaları üzerine serpilen krom dokunuşlar veya tavan , ön panelin eritme derisi gibi kategorinin en iyi seviyesinde malzemelerle işlenmiş bir araç olmayı başardı.

Panaromik ,Geniş Cam Yüzey tavanlı C4 modeli oldukça şık bir görünüme olanak sunmuş.Dışı kompakt kalırken görüş açısının gelişletmek için camlı yüzeyleri oldukça geniş tutulmuştur.

15″,17″,18″‘lik Geniş bir hafif alaşımlı jant seçmenize olanak sunan c4 modelinde iddalı stili ve hız zevkinize olanak saglayan zevklerle donatılmıştır.

Yeni Citroen C4‘dün 4 farklı şansıman çeşitliliyle sürüş keyfinizi kolaylaştırıyor.

BVM5 tipi şanzımanda , 5 ileri manuel teknolojisi kullanılmıştır.VTİ 95 , VTİ 120 VE HDİ 92 motorlarda mevcuttur.

BVM 6 tipi şansımanda , 6 ileri manuel kullanılarak tüketim kazancına ve akustige en iyi hale getirilmek istenilmiştir. HDİ 112 HDİ 150 ‘ de kullanılmaktadır.

BVA : 4 vitesli otomatik şansıman teknolojisi kullanılmıştır.VTi 120 Motorla mevcuttur.

Kör Nokta sistemi : Önemli Bir yenilik olan kör nokta uyarı sistemi ,aracın ön ve arkasına yerleştirilen dört sensör sayesinde kör noktada bulunan araç ve motorsikletleri,ışıklı bir uyarı sistemiyle sürücüye bidirerek güvenliginizi ön planda tutar.

Otomatik yanan ön sis farları : C4 ‘te bir başka yenilik ise otomatik sis farları , geceleri virajlarda güvenli sürüş saglayabilmek için otomatik yanan farlar ve sis farlarından oluşan viraj aydınlatma sistemi bulunmaktadır.

Yeni citroen C4 ‘ de Güvenlik , Ödül : Araç güvenligi ve yol tutuşu konusunda Euroncap tan 5 yıldızı hak etmeyi başaran c4 modeli başarıya imza atmayı bırakmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir