BMWOtomobil Yorumları

BMW 730 yorumları

BMW 730 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Güçlü bir karaktere sahip ayrıcalıklı bir görünüm. BMW 7 Serisi’nin yeni Adaptif LED Farları dinamik işlevleriyle çarpıcı bir biçim oluşturur. Geniş hava girişleri genel anlamda güçlü görünümünü desteklerken, ön rüzgârlık üzerindeki yeni böbrek ızgara çubukları ve krom vurgular seçkin izlenimini güçlendirir.

Adaptif LED Farlar, BMW 7 Serisi’nin eşsiz görünümünü temelden şekillendirir. Sinyal lambası işlevine sahip vurgu şeridi, karakteristik ışık halkalarının üst kısmıyla kesişerek ön kısmın tüm ifadesini yeniden tanımlar.

İhtişam ve mükemmelliğin doğal ışıltısı. BMW 7 Serisi Sedan’da yeni metalik dış tasarım renkleri olan Buz Gümüşü, Gece Mavisi ve Havanna ile bu ışıltı çok daha şık.

BMW 7 Serisi Sedan’ın koltuğuna oturan herkes arkasına yaslanıp rahatlayabilir. Tasarım, malzeme ve kaplamaların mükemmel kalitesi en yüksek beklentilere yanıt verecek şekilde birçok özellik sunan konforlu bir ortam oluşturur.

Karmaşık olanın çabuk kavranması ve doğru kararın sezgisel olarak verilmesi, lider kişiliği diğerlerinden ayırt eden niteliklerdir. Yeni Control Display dikkatinizi dağıtmadan beklentilerinizi karşılar.

Opsiyonel olarak sunulan Arka Koltuk Eğlence Sistemi / Professional ile yüksek standartlarda eğlence sizi bekliyor. Şık stili ve yüksek çözünürlüklü ekranları, artık bağımsız olan ve ayrı ayrı kontrol edilebilen iki adet 9,2 inç monitörüyle her program için birinci sınıf bir seyir keyfi sunuyor.

Dünyanın en iyi konser salonlarına eşit seviyede müzik dinleme keyfi. Opsiyonel Bang & Olufsen high-end Surround Ses sistemi ile BMW 7 Serisi, ses kalitesinde de olabilecek en yüksek standartları belirliyor.

Güç, iç huzurundan gelir. En dinamik lüks sınıf sedanlardan birinde yolculuk etmek bu yüzden son derece rahatlatıcı bir keyiftir. Akıllı BMW ConnectedDrive yenilikleri, telaşlı bir koşturmaca halinde veya belirsiz durumlarda bile huzurunuzun asla bozulmamasını sağlar.

Navigasyon Sistemi / Professional’ın son nesli her açıdan liderdir. Artık çok daha fazla bilgi sunar ve bunu daha hızlı ve daha çekici bir biçimde gerçekleştirir, size bilgi ipuçları sağlar ve özel rotalar sayesinde yakıt tüketimini azaltmaya yardımcı olarak verimli bir sürüş stili için kişisel ipuçları verir.

Güvenmek iyidir, ancak güvenlik çok daha iyidir. BMW ConnectedDrive’ın akıllıca yerleştirilmiş kamera sistemleri ile belirsiz durumlarda bile her zaman görüşünüz net olur. Daha fazla güvenlik için öngörülü konfor.

Sistematik özgüven: Opsiyonel Park Asistanı, park yerlerini otomatik olarak algılar ve park manevraları sırasında direksiyonun kontrolünü devralır. Sürücünün bu işleme yardımcı olmak için gaz veya fren pedalına basması yeterlidir.

Büyük fikirler, önemli kararlar veya hızlı yanıt verilmesi gereken durumlar söz konusu olduğunda, zaman kendinize tanıyamayacağınız tek lüks haline gelir. Otomobilde yer alan dikte işlevi, konuşmayı hızlı ve güvenli olarak dönüştürür ve bu mesaj kolaylıkla e-posta veya SMS ile iletilir.

Randevular, günlük girdileri veya e-postalar: Mobil Ofis, BMW 7 Serisi otomobilinizin ofisinizle ve şirket iletişiminizle bağlantısını her yerden, rahatlıkla sağlar. Günlüğünüzü bile Control Display’de net bir biçimde görüntüleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir