BMW 640 yorumları

BMW 640 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Yeni BMW 6 Serisi Gran Coupé mükemmellik arayışında asla mola vermez.
Otomobilin arkasındaki itici gücü; çelik gibi bir azim, merak ve yeni şekillerde düşünme cesareti oluşturur. Bunun sonucunda modaya yön veren bir tasarım, taviz vermeyen bir sportiflik ve seçkinliğin eşsiz bir bileşimi elde edilir.

BMW 6 Serisi Gran Coupé’nin kokpitine oturduğunuzda sizi özenle seçilmiş malzemelerden oluşan şık ve sistematik bir şekilde sürücüye odaklanan bir tasarım anlayışı karşılar. BMW tasarımcıları, kokpiti tasarlarken seçkin motorlu teknelerden esinlendiler. Otomobilin iç tasarımı, dış tasarımın karakteristik özelliklerini taşır ve fazladan zarif dokunuşlarla daha şık bir görünüm sunar.

Opsiyonel Adaptif LED Farlar, bir yandan BMW 6 Serisi Gran Coupé’nin eşsiz görünümü ön plana çıkarırken, diğer yandan gece sürüşlerinin daha zahmetsiz olmasını sağlar.

Otomobilinizi bugün nasıl kullanmak istersiniz? Standart olarak sunulan Sürüş Deneyimi Kontrolü ile fark sağlayabilirsiniz. BMW 6 Serisi Gran Coupé’yi kendinizin veya yolcularınızın gereksinimlerini karşılayacak şekilde uyarlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir