AudiOtomobil Yorumları

Audi A4 yorumları

Audi A4 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Audi A4, 2013 yılında geçireceği makyaj opersayonu ile daha rekabetçi bir görüntüye kavuşacak.

Otomobil üreticilerinin eski modelleri güncel tutumak için başvurdukları makyaj yöntemine güncel Audi A4 ikinci kez maruz kalacak.

BMW’nin yeniden tasarlanmış uzun ömürlü sportif 3 Serisi’ne fazlasıyla kafa tutacak gibi görünen makyajlı Audi A4’ün A6’dan esinlenmiş tasarımı, aracı oldukça hırçın bir karaktere bürümüş.

Yeniden tasarlanmış ön ve arka farlar ile çeşitli değişikler barındıran iç mekan, 2008’den bu yana pek fazla köklü değişim geçirmeyen A4, bu ufak dokunuşlarla yeni bir heyecan kazanmış gibi görünüyor.

Yalnızca sedan modeli üretilecek yeni Audi A4’ün station modeli üretim bandına girmeyecek ancak station modelin hafif arazi versiyonu olarak nitelendirebileceğimiz A4 Allroad’un üretimine devam edilecek.

2.0 litrelik tubo beslemeli 211 beygirlik motorun Audi A4 için yetersiz olacağını düşünenler için Audi mühendisleri motorun 350 nm tork güç üretmesini sağlamış. 2.0 litrelik turbo beslemeli motorun yakıt tüketimi ise şehir içi 13,5 litre, şehir dışı 10,5 litre olarak ölçülmüş.

Audi’nin uzun zamandır değişmeyen iç tasarımı ise yeni A4’de yine değişmemiş ancak kapı konsolundan ana konsola, Audi iç mekan kalitesini her zaman standartların üstünde tutmayı başarıyor.

Fiyat-kalite endeksine göre kesinlikle yeterli sunan yeni A4’ün baz versiyonun bir üst modelinin standart donanım listesinde birçok rakibinde sunulmayan gerçek deri koltuklar, fonksiyonel sürücü ve ön yolcu koltuğu, sunroof ve tek yönlü otomatik klima bulunuyor.

Ayrıca 6 hava yastığı ve ESP’de araçtala standart olarak sunulan güvenlik ekipmanları arasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir